Ugrás a tartalomra

Answear Club

Polo Ralph Lauren
4.8

Polo Ralph Lauren női póló sötétkék 211B18200

-5% az appban*
Szín: sötétkék
Polo Ralph Lauren női póló rózsaszín 211B18200
Polo Ralph Lauren póló női piros 211B18200
Polo Ralph Lauren női póló sötétkék 211B18200
Polo Ralph Lauren póló női fekete 211B18200
Válassz méretet
FINAL SALE %

*-5% az OFF kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

FINAL SALE %
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Polo Ralph Lauren sötétkék galléros póló – elegancia és kényelem testhezálló szabásban

A Polo Ralph Lauren női galléros pólója egy klasszikus darab, amely finoman kiemeli az alakot, miközben az elasztikus anyagnak köszönhetően mozgásszabadságot biztosít. Ez a vékony, kötött anyagból készült, sötétkék modell kiváló választás laza, mégis kifinomult összeállításokhoz, számos alkalomra ideális.

Mi teszi különlegessé a Polo Ralph Lauren női kötött galléros pólóját?

  • Testhezálló slim fit szabásvonala finoman formálja az alakot, kiemelve annak előnyeit
  • Klasszikus galléros póló fazonja elegáns, mégis lezser összeállítások létrehozását teszi lehetővé
  • Puha, rugalmas kötött anyaga kényelmes viseletet és mozgásszabadságot biztosít egész nap
  • Galléros nyakkivágása és rövid gombos záródása klasszikus jelleget és eleganciát kölcsönöz
  • Casual stílusa alkalmassá teszi a modellt különféle, informális alkalmakra
  • Vékony anyaga könnyedséget és légáteresztést biztosít, ideális a melegebb évszakokra
  • Sima anyagszerkezete megkönnyíti a más ruhadarabokkal való kombinálást, egységes összeállításokat hozva létre
Termékjellemzők
Rugalmasság
rugalmas
Termékadatok
Gyártási kód
211B18200
Gyártó színe
005
Szín
sötétkék
Márka
Polo Ralph Lauren
Termék ID
99KK-POD007_59X
Anyag
Teljes termék:
97% Pamut, 3% Elasztán
Szabásvonal
Nyakkivágás:
galérral
Ujj típusa:
klasszikus
Szabásvonal:
slim fit
Méret
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.

A webáruházban megjelenített méretek a szabványos európai mérettáblázatra lettek átszámítva. A kiszállított termék címkéjén a gyártó eredeti jelölése szerepel.

Hasonló termékek
-44%
Polo Ralph Lauren poló sötétkék, 211971703
Polo Ralph Lauren poló
41990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 75990 Ft
-29%
Polo Ralph Lauren t-shirt női Wimbledon sötétkék 211950044
Polo Ralph Lauren t-shirt női Wimbledon
45990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 64990 Ft
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren poló női, sötétkék, 211939272
Polo Ralph Lauren poló
39990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 41990 Ft
Extra -5% az appban*
MM by Max Mara poló NAVE sötétkék, 2526956027600
MM by Max Mara poló NAVE
30990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
Extra -5% az appban*
Tommy Hilfiger poló női, sötétkék
Tommy Hilfiger poló
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-25%
Extra -5% az appban*
Guess női póló ALPHONSINE sötétkék W6GP17 K2946
Guess női póló ALPHONSINE
13490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18190 Ft
Extra -5% az appban*
Lacoste Póló női pamuttal sötétkék AF0972
Lacoste Póló női pamuttal
44990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 48990 Ft
Extra -5% az appban*
Lacoste Póló női pamuttal sötétkék PF0582
Lacoste Póló női pamuttal
36990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 39990 Ft
-19%
Extra -5% az appban*
Tommy Hilfiger poló női, sötétkék, WW0WW44512
Tommy Hilfiger poló
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-5% az appban*
Marc O'Polo póló női pamut sötétkék 5000014197
Marc O'Polo póló női pamut
17990 Ft
-16%
Extra -5% az appban*
Barbour poló Ashbourne női, sötétkék, LML0887NY73
Barbour poló Ashbourne
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein poló sötétkék, LV044C221G
Calvin Klein poló
12690 Ft
Extra -5% az appban*
Karl Lagerfeld női pamut póló IKON sötétkék B2W17098
Karl Lagerfeld női pamut póló IKON
30990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 31990 Ft
-5% az appban*
Tommy Hilfiger póló női pamut sötétkék WW0WW45400
Tommy Hilfiger póló női pamut
30990 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Lauren Ralph Lauren poló sötétkék, 200P03506
Lauren Ralph Lauren poló
47990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 53990 Ft
Extra -5% az appban*
Marc O'Polo női pamut póló sötétkék 5000013270
Marc O'Polo női pamut póló
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18490 Ft
Extra -5% az appban*
Calvin Klein Jeans pamut póló sötétkék, LV047B209G
Calvin Klein Jeans pamut póló
13490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14490 Ft
-5% az appban*
Bally pamut póló sötétkék, WJE04R
Bally pamut póló
49990 Ft
-15%
Extra -5% az appban*
Karl Lagerfeld póló női sötétkék B2W46058
Karl Lagerfeld póló női
25990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30790 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Tommy Jeans póló női pamut elasztánnal sötétkék DW0DW22327
Tommy Jeans póló női pamut elasztánnal
15190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17090 Ft
-5% az appban*
Levi's poló sötétkék, 52599
Levi's poló
11190 Ft
-18%
Extra -5% az appban*
Tommy Jeans poló sötétkék, DW0DW21931
Tommy Jeans poló
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15990 Ft
Lauren Ralph Lauren női póló sötétkék 200P10120
Lauren Ralph Lauren női póló
46990 Ft
-17%
Extra -5% az appban*
United Colors of Benetton női gyapjú póló sötétkék 11AHD301J
United Colors of Benetton női gyapjú póló
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-17%
Extra -5% az appban*
MM by MaxMara poló ABETAIA sötétkék, 2616951017600
MM by MaxMara poló ABETAIA
47990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 57990 Ft
-19%
Extra -5% az appban*
Tommy Hilfiger poló női, sötétkék, WW0WW44512
Tommy Hilfiger poló
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Rag & Bone poló sötétkék, WCC24FT019JY19
Rag & Bone poló
36990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 41990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Tommy Hilfiger poló sötétkék, WW0WW45807
Tommy Hilfiger poló
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-38%
Gant póló női lyocellel sötétkék 4201472
Gant póló női lyocellel
25990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 41990 Ft
Fedezd fel a/az Polo Ralph Lauren termékeit
-44%
Polo Ralph Lauren poló sötétkék, 211971703
Polo Ralph Lauren poló
41990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 75990 Ft
-29%
Polo Ralph Lauren t-shirt női Wimbledon sötétkék 211950044
Polo Ralph Lauren t-shirt női Wimbledon
45990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 64990 Ft
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren poló női, sötétkék, 211939272
Polo Ralph Lauren poló
39990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 41990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren női póló rózsaszín 211B18200
Polo Ralph Lauren női póló
42990 Ft
Polo Ralph Lauren poló női, sötétkék, 211939272
Polo Ralph Lauren poló
42990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren poló női, galléros, fehér
Polo Ralph Lauren poló
37990 Ft
-20% az appban*
Polo Ralph Lauren poló női, sötétkék, 211939272
Polo Ralph Lauren poló
54990 Ft
Polo Ralph Lauren póló női fekete 211B18200
Polo Ralph Lauren póló női
55990 Ft
-20% az appban*
Polo Ralph Lauren póló női piros 211B18200
Polo Ralph Lauren póló női
55990 Ft
Polo Ralph Lauren női pamut póló fekete 211B18200
Polo Ralph Lauren női pamut póló
51990 Ft
Polo Ralph Lauren póló női pamut fekete 211B18200
Polo Ralph Lauren póló női pamut
51990 Ft
-31%
Polo Ralph Lauren póló női pamut Wimbledon fehér 211B16029
Polo Ralph Lauren póló női pamut Wimbledon
46990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 68990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren pamut hosszúujjú zöld, 211959103
Polo Ralph Lauren pamut hosszúujjú
32990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 36990 Ft
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren pamut hosszúujjú fehér, 211967107
Polo Ralph Lauren pamut hosszúujjú
25990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
Polo Ralph Lauren női pamut póló zöld 211B14605
Polo Ralph Lauren női pamut póló
34990 Ft
-14%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren pamut póló női, fekete, 211898698
Polo Ralph Lauren pamut póló
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
Polo Ralph Lauren oversize női pamut sötétkék 211B17791
Polo Ralph Lauren oversize női pamut
46990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren pamut póló női, szürke, 211967106
Polo Ralph Lauren pamut póló
28190 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren pamut póló 40/1 COTTON JERSEY sötétkék, 211B14605007
Polo Ralph Lauren pamut póló 40/1 COTTON JERSEY
26990 Ft
Polo Ralph Lauren t-shirt női pamut zöld 211B17779
Polo Ralph Lauren t-shirt női pamut
34990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren body szürke, 4P0491
Polo Ralph Lauren body
27990 Ft
Polo Ralph Lauren hosszúujjú női pamut sötétkék 211B17804
Polo Ralph Lauren hosszúujjú női pamut
46990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren női pamut t-shirt zöld 211A96259
Polo Ralph Lauren női pamut t-shirt
25990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren pamut hosszúujjú szürke, 211898699
Polo Ralph Lauren pamut hosszúujjú
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
Polo Ralph Lauren basic női pamut sötétkék 211B14611
Polo Ralph Lauren basic női pamut
34990 Ft
-16%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren t-shirt fekete, 211967102
Polo Ralph Lauren t-shirt
25990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-19%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren hosszú ujjú szürke, 211967103
Polo Ralph Lauren hosszú ujjú
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27190 Ft
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren pamut póló fehér
Polo Ralph Lauren pamut póló
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren hosszúujjú női pamut szürke 211B14604
Polo Ralph Lauren hosszúujjú női pamut
30990 Ft
-17%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren női pamut póló fekete 211A96259
Polo Ralph Lauren női pamut póló
28990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 34990 Ft