Ugrás a tartalomra

Answear Club

Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren női gyapjú kardigán fekete 211972104

Szín: burgundia
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú fehér 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú lila 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú lila 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú kék 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú sötétkék 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú zöld 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú zöld 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú bézs 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú szürke 211972104
Polo Ralph Lauren női gyapjú kardigán fekete 211972104
Polo Ralph Lauren női gyapjú kardigán fekete 211972104
Válassz méretet
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Polo Ralph Lauren fekete kardigán – slim fit szabás gyapjú- és kasmírkeverékkel

A Polo Ralph Lauren női kardigán egy gombolható pulóver slim fit szabással, amely kihangsúlyozza az alakot és kellemesen meleg tapintású. Ez a gyapjú- és kasmírkeverékből készült modell elegáns kiegészítője a laza, casual szetteknek, és sokféle alkalomra tökéletes választás.

Mi teszi különlegessé a Polo Ralph Lauren női kardigánt?

  • A slim fit szabás finoman formálja az alakot, elegáns megjelenést kölcsönözve
  • Az univerzális casual stílus sokféle alkalomra alkalmassá teszi a modellt
  • A praktikus gombolható kardigán lehetővé teszi az egyszerű felvételt és a sokoldalú stílusvariációkat
  • A puha gyapjú- és kasmírkeverék kellemes érzést nyújt a bőrrel érintkezve
  • A csípőig érő hossz harmonikusan illeszkedik a különböző ruhadarabokhoz
  • A gombos rögzítés klasszikus bájt és funkcionalitást kölcsönöz
  • A kerek nyakkivágás finoman mutat és könnyen kombinálható más ruhadarabokkal
  • A sima kötött anyag hímzett logóval finoman hangsúlyozza a márkás jelleget
  • Az alsó szegély és a mandzsetták bordázott passzéja hozzájárulnak a forma és az illeszkedés megőrzéséhez
Termékjellemzők
Rögzítés
gombos
Kapucni
nincs kapucni
Termékadatok
Gyártási kód
211972104
Gyártó színe
506
Szín
burgundia
Márka
Polo Ralph Lauren
Termék ID
9BYA-SWD00Y_93X
Anyag
Teljes termék:
80% Gyapjú, 20% Kasmír
Szabásvonal
Ujj:
hosszú
Nyakkivágás:
kerek
Ujj típusa:
klasszikus
Szabásvonal:
slim fit
Méret

A webáruházban megjelenített méretek a szabványos európai mérettáblázatra lettek átszámítva. A kiszállított termék címkéjén a gyártó eredeti jelölése szerepel.

Hasonló termékek
Answear.LAB női kardigán gyapjú hozzáadásával burgundi
Answear.LAB női kardigán gyapjú hozzáadásával
23990 Ft
-5% az appban*
Medicine kardigán bordó, meleg
Medicine kardigán
9990 Ft
Medicine kardigán bordó
Medicine kardigán
6290 Ft
Medicine gyapjú kardigán bordó
Medicine gyapjú kardigán
6290 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Tommy Hilfiger gyapjú kardigán bézs, WW0WW43089
Tommy Hilfiger gyapjú kardigán
29990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33490 Ft
Extra -5% az appban*
Marc O'Polo női pamut mellény burgundi 5000008122
Marc O'Polo női pamut mellény
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 21990 Ft
-5% az appban*
Guess kardigán gyapjú keverékből SARAH bézs, W4BR0D Z3JD2
Guess kardigán gyapjú keverékből SARAH
23990 Ft
Extra -5% az appban*
JOYINME gyapjú kardigán Soft Whisper bordó, Soft.Whisper
JOYINME gyapjú kardigán Soft Whisper
56990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 58990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
United Colors of Benetton gyapjú kardigán bordó, könnyű, 102HD6052
United Colors of Benetton gyapjú kardigán
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
Extra -5% az appban*
Sisley kardigán fekete, könnyű, 17Q3M5203
Sisley kardigán
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-5% az appban*
MUNTHE gyapjú kardigán POVILLA bordó, 252160025272
MUNTHE gyapjú kardigán POVILLA
55990 Ft
-5% az appban*
Hoss Intropia gyapjú kardigán bordó, 6312171
Hoss Intropia gyapjú kardigán
26490 Ft
Medicine női kardigán viszkózzal burgundi
Medicine női kardigán viszkózzal
17990 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Patrizia Pepe kardigán alpaka keverékből bordó, 2K0323 K293
Patrizia Pepe kardigán alpaka keverékből
62990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 70990 Ft
Mos Mosh kardigán női gyapjúval Almine burgundi 158680
Mos Mosh kardigán női gyapjúval Almine
54990 Ft
Marc O'Polo kardigán női pamut burgundia 5000012278
Marc O'Polo kardigán női pamut
72990 Ft
-5% az appban*
Gestuz gyapjú kardigán könnyű, 10910459
Gestuz gyapjú kardigán
32490 Ft
-5% az appban*
Guess kardigán AOMORI bordó, W5BR0E Z4090
Guess kardigán AOMORI
21990 Ft
Medicine kardigán könnyű, bordó
Medicine kardigán
6290 Ft
American Vintage női kardigán gyapjú hozzáadásával burgundia EAST19P
American Vintage női kardigán gyapjú hozzáadásával
63990 Ft
Marc O'Polo mellény női burgundi 5000010042
Marc O'Polo mellény női
33990 Ft
-5% az appban*
Medicine kardigán bordó
Medicine kardigán
9990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
The Ragged Priest kardigán bordó, meleg, RPAW251027KW
The Ragged Priest kardigán
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-20% az appban*
Victoria Beckham női kardigán gyapjúval burgundia 1326KJU007313A
Victoria Beckham női kardigán gyapjúval
229990 Ft
-18%
Extra -5% az appban*
Karl Lagerfeld kardigán könnyű, B1W18004
Karl Lagerfeld kardigán
55990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 68990 Ft
-5% az appban*
Medicine pamut kardigán könnyű
Medicine pamut kardigán
8190 Ft
-5% az appban*
United Colors of Benetton kardigán sötétkék, könnyű, 1E3RE502D
United Colors of Benetton kardigán
16990 Ft
Extra -5% az appban*
MUNTHE kardigán PARLI szürke, könnyű, 252161125275
MUNTHE kardigán PARLI
49990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 54990 Ft
-5% az appban*
Weekend Max Mara gyapjú kardigán NEBBIA bézs, könnyű, 2615341021600
Weekend Max Mara gyapjú kardigán NEBBIA
61990 Ft
Fedezd fel a/az Polo Ralph Lauren termékeit
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú lila 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú
99990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán női pamuttal fekete 211971871
Polo Ralph Lauren kardigán női pamuttal
50990 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut kék 211966720
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut
59990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 67990 Ft
-13%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut COTTON-SWEATER-CARDIGAN piros 211A12716002
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut COTTON-SWEATER-CARDIGAN
68990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 79990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú kék 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú
99990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán fekete, könnyű, 211972110
Polo Ralph Lauren kardigán
50990 Ft
-20% az appban*
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán fehér 211971868
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán
99990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut bézs 211B30509
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut
99990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú fehér 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú
105990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut sötétkék 211B30509
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut
99990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán női pamuttal piros 211A12718
Polo Ralph Lauren kardigán női pamuttal
45990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú bézs 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú
105990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú zöld 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú
99990 Ft
-13%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut fehér 211971881
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut
57990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 66990 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán piros 211971868
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán
61990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 69990 Ft
-12%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán zöld 211971868
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán
61990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 70990 Ft
-20% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut sötétkék 211971868
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut
99990 Ft
Polo Ralph Lauren női gyapjú kardigán fekete 211972104
Polo Ralph Lauren női gyapjú kardigán
105990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren női kardigán pamuttal barna 211971871
Polo Ralph Lauren női kardigán pamuttal
50990 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán bézs 211A12716001
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán
83990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 94990 Ft
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán női pamuttal zöld 211971871
Polo Ralph Lauren kardigán női pamuttal
50990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 52990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán sötétkék, könnyű, 211955298
Polo Ralph Lauren kardigán
41990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú szürke 211B17757
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú
132990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán zöld 211966720
Polo Ralph Lauren női pamut kardigán
44990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 49990 Ft
Polo Ralph Lauren női kardigán pamuttal sötétkék 211971871
Polo Ralph Lauren női kardigán pamuttal
72990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú sötétkék 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú
105990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú lila 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú
99990 Ft
-5% az appban*
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut COTTON-LSL-CRD sárga 211971868507
Polo Ralph Lauren kardigán női pamut COTTON-LSL-CRD
61990 Ft
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú zöld 211972104
Polo Ralph Lauren kardigán női gyapjú
99990 Ft