EYMRN00058.001.52Z
-20% az MAY kóddal*
Szín: többszínű
58
A DIVAT ÜNNEPE
*-20% az MAY kóddal, min 2 termék vásárlásakor.
VásárolokA DIVAT ÜNNEPE
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül
Marni napszemüveg Unila Valley Gold Mustard
Marni napszemüveg. Sima üveggel és fém és műanyag kombinációjából készült kerettel. UV400 védelem.
- Keret alakja: geometrikus.
- Az UV400 védőszűrő véd az ultraibolya sugárzás ellen.
- Szemüvegtokkal:
- Mellkas szélessége: 14 mm.
- Keret szélessége: 135 mm.
- Lencse szélessége: 58 mm.
Termékjellemzők
Keret alakja
geometrikus
Lencse típusa
egyszínű
Keret mintája
sima, részletekkel
Termékadatok
Gyártási kód
EYMRN00058.001.52Z
Szín
többszínű
Márka
Marni
Gyártó
RetroSuperFuture
Via Ferdinando Bocconi, 7, 20123, Milano IT
rsfpolandfashion@retrosuperfuture.com
Termék ID
PPYH-OKD05A_MLC
Összetétel
70% fém, 20% nejlon, 10% acetát
Műszaki adatok
További bevonatok:
UV400
Polarizáció:
nem
Hasonló termékek
Fedezd fel a/az Marni termékeit
-20% az MAY kóddal*