barna, női, EYMRN00058.004.U25
-20% az MAY kóddal*
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: barna
58
A DIVAT ÜNNEPE
*-20% az MAY kóddal, min 2 termék vásárlásakor.
VásárolokA DIVAT ÜNNEPE
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül
Marni napszemüveg
Marni napszemüveg. Sima üveggel és fém és műanyag kombinációjából készült kerettel. UV400 védelem.
- Keret alakja: geometrikus.
- Az UV400 védőszűrő véd az ultraibolya sugárzás ellen.
- Szemüvegtokkal:
- Keret szélessége: 135 mm.
- Mellkas szélessége: 14 mm.
- Lencse szélessége: 58 mm.
Termékjellemzők
Keret alakja
geometrikus
Lencse típusa
egyszínű
Keret mintája
sima, részletekkel
Termékadatok
Gyártási kód
EYMRN00058.004.U25
Szín
barna
Márka
Marni
Gyártó
RetroSuperFuture
Via Ferdinando Bocconi, 7, 20123, Milano IT
rsfpolandfashion@retrosuperfuture.com
Termék ID
PPYH-OKD05B_88A
Összetétel
70% fém, 20% nejlon, 10% acetát
Műszaki adatok
További bevonatok:
UV400
Polarizáció:
nem
Hasonló termékek
Fedezd fel a/az Marni termékeit
-20% az MAY kóddal*