Ugrás a tartalomra

Answear Club

Guess Jeans
3.0

Guess Jeans oversize férfi pamutpiros M6RI45 K8HM0

-29%Extra -20% az appban*
9990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: piros
Guess Jeans oversize férfi pamut bézs M6RI45 K8HM0
Guess Jeans oversize férfi pamut piros M6RI45 K8HM0
Guess Jeans oversize férfi pamut kék M6RI45 K8HM0
Guess Jeans oversize férfi pamut kék M6RI45 K8HM0
Guess Jeans oversize férfi pamut fekete M6RI45 K8HM0
Válassz méretet
SUMMER SALE!

*Extra -20% a HOT kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

SUMMER SALE!
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Guess Jeans piros oversize póló – szabadság és stílus városi környezetben

A Guess Jeans férfi oversize póló olyan férfiaknak készült, akik értékelik a kényelmet és a lezser stílust. Ez a puha pamutból készült modell egész napos viselési kényelmet biztosít. Laza szabása és modern, logós dizájnja tökéletesen illeszkedik a casual és streetwear esztétikába, számos szetthez alapot teremtve.

Mi teszi különlegessé a Guess Jeans férfi pamut oversize pólót?

  • Az oversize szabás teljes mozgásszabadságot és viselési kényelmet biztosít
  • 100% pamutból készült anyaga légáteresztővé és puha tapintásúvá teszi
  • A rugalmas anyag alkalmazkodik az alakhoz, nem korlátozza a mozgást
  • Casual és streetwear stílusa tökéletesen illeszkedik a városi megjelenésbe
  • Az ejtett vállú ujjak kiemelik a fazon lezser jellegét
  • A visszafogott márkajelzés felismerhető elemet ad a dizájnhoz
Termékjellemzők
Rugalmasság
rugalmas
Termékadatok
Gyártási kód
M6RI45.K8HM0
Szín
piros
Márka
Guess Jeans
Termék ID
PPY2-TSM0O3_33X
Anyag
Teljes termék:
100% Pamut
Szabásvonal
Nyakkivágás:
kerek
Ujj típusa:
ejtett válakkal
Szabásvonal:
oversize
Méret
A modell 187 cm magas és M-es méretet visel
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.
Hasonló termékek
-10%
Extra -20% az appban*
Guess Jeans t-shirt piros, férfi, nyomott mintás, M5RI75 K8FQ4
Guess Jeans t-shirt
8690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9690 Ft
-10%
Extra -20% az appban*
Guess Jeans pamut póló piros, férfi, nyomott mintás, M4YI52 K8HM0
Guess Jeans pamut póló
10790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11990 Ft
-17%
Extra -10% az appban*
Helly Hansen pamut póló HH LOGO piros, férfi, nyomott mintás, 54596
Helly Hansen pamut póló HH LOGO
11490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Nike pamut póló California Angels 1993-96 piros, nyomott mintás, N199-62Q-A93-CUE
Nike pamut póló California Angels 1993-96
9990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
HUGO férfi pamut póló Dapolino piros 50488330
HUGO férfi pamut póló Dapolino
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Napapijri pamut póló S-Badge piros, nyomott mintás, NP0A8949RAQ1
Napapijri pamut póló S-Badge
14090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-34%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt piros, nyomott mintás, AF13862.7M001358
EA7 Emporio Armani t-shirt
29990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 45990 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
Pepe Jeans pamut póló PRUSH narancssárga, férfi, nyomott mintás, PM509781
Pepe Jeans pamut póló PRUSH
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8890 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
adidas Performance edzős póló piros, sima, KD5456
adidas Performance edzős póló
7790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9590 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger pamut póló piros, férfi, nyomott mintás, MW0MW38622
Tommy Hilfiger pamut póló
8590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 10790 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans t-shirt piros, férfi, nyomott mintás, DM0DM20346
Tommy Jeans t-shirt
9990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-30%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger pamut póló piros, nyomott mintás, MW0MW42736
Tommy Hilfiger pamut póló
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Nike pamut póló Logo Essential piros, nyomott mintás, N199-65N-7G-CLH
Nike pamut póló Logo Essential
9990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
-21%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger basic férfi pamut piros MW0MW42367
Tommy Hilfiger basic férfi pamut
14990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-31%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger férfi pamut póló piros MW0MW37283
Tommy Hilfiger férfi pamut póló
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Puma pamut póló Ferrari piros, nyomott mintás, 635310
Puma pamut póló Ferrari
14190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-35%
Extra -20% az appban*
Nike edzős póló San Francisco 49ers piros, nyomott mintás, 02ES-084K-73-K0Z
Nike edzős póló San Francisco 49ers
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Napapijri pamut póló FLUORITE piros, nyomott mintás, NP0A4G2FRAQ1
Napapijri pamut póló FLUORITE
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-30% az appban*
Medicine t-shirt piros, nyomott mintás
Medicine t-shirt
4790 Ft
-16%
Extra -10% az appban*
Lacoste basic férfi pamut piros TH7318
Lacoste basic férfi pamut
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
The North Face edzős felső férfi LIGHTBRIGHT piros NF0A825OG6I1
The North Face edzős felső férfi LIGHTBRIGHT
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-15%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein pamut póló piros, sima, LV04LB275G
Calvin Klein pamut póló
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16490 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
HUGO t-shirt férfi pamut Dero222 piros 50466158
HUGO t-shirt férfi pamut Dero222
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-40%
Extra -10% az appban*
Dickies t-shirt férfi pamut piros DK0A88GNL331
Dickies t-shirt férfi pamut
11390 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 18990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein T-shirt férfi pamut elasztánnal piros LV04LC241G
Calvin Klein T-shirt férfi pamut elasztánnal
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
adidas pamut póló piros, sima, KD7647
adidas pamut póló
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-11%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear t-shirt 3 db sima, LV00NB4185
Calvin Klein Underwear t-shirt 3 db
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13490 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Karl Lagerfeld Jeans póló férfi pamut piros A2M17072
Karl Lagerfeld Jeans póló férfi pamut
10890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15190 Ft
-35%
Extra -10% az appban*
Napapijri t-shirt férfi pamut SALIS piros NP0A4H8DRAQ1
Napapijri t-shirt férfi pamut SALIS
10990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
Fedezd fel a/az Guess Jeans termékeit
-10%
Extra -20% az appban*
Guess Jeans t-shirt piros, férfi, nyomott mintás, M5RI75 K8FQ4
Guess Jeans t-shirt
8690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9690 Ft
-10%
Extra -20% az appban*
Guess Jeans pamut póló piros, férfi, nyomott mintás, M4YI52 K8HM0
Guess Jeans pamut póló
10790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11990 Ft
Guess Jeans pamut póló rózsaszín, mintás, M4YI84 K9XF1
Guess Jeans pamut póló
10990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans basic férfi pamut póló bézs M6GIZ3 KE942
Guess Jeans basic férfi pamut póló
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans t-shirt férfi pamut fekete M6GIC0 K8HM0
Guess Jeans t-shirt férfi pamut
8990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló fekete, férfi, nyomott mintás, M5RI80 K8HM0
Guess Jeans pamut póló
7090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
-43%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans férfi pamut t-shirt kék M6GIB7 K8HM0
Guess Jeans férfi pamut t-shirt
7890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló fehér, férfi, nyomott mintás, M5GI23 K8HM0
Guess Jeans pamut póló
7090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans oversize férfi pamut fekete M6RI45 K8HM0
Guess Jeans oversize férfi pamut
11090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
-35%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans férfi pamut póló kék M6GIC0 K8HM0
Guess Jeans férfi pamut póló
9090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
-50%
Extra -20% az appban*
Guess Jeans póló férfi pamut fehér M6GIB7 K8HM0
Guess Jeans póló férfi pamut
6990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-19%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló férfi, nyomott mintás, M4YI52 K8HM0
Guess Jeans pamut póló
6890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8590 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans t-shirt fekete, férfi, nyomott mintás, M5RI75 K8FQ4
Guess Jeans t-shirt
7490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14990 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló sötétkék, nyomott mintás, M5YI07 K8FQ4
Guess Jeans pamut póló
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8590 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló bézs, sima, M4YI46 K8FQ4
Guess Jeans pamut póló
9090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12490 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló fekete, nyomott mintás, M6GIB8 K8FQ4
Guess Jeans pamut póló
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15190 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans oversize férfi pamut bézs M6RI45 K8HM0
Guess Jeans oversize férfi pamut
9990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
-16%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló nyomott mintás, M5YI34 KCTG1
Guess Jeans pamut póló
7890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9490 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans póló férfi pamut fehér M6GIC0 K8HM0
Guess Jeans póló férfi pamut
8990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
-13%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló sötétkék, férfi, nyomott mintás, M5GI23 K8HM0
Guess Jeans pamut póló
7590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8790 Ft
Guess Jeans férfi pamut póló szürke M6YI14 K3945
Guess Jeans férfi pamut póló
15190 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló nyomott mintás, M6RI38 K8HM0
Guess Jeans pamut póló
10890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15190 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans oversize férfi pamut kék M6RI45 K8HM0
Guess Jeans oversize férfi pamut
9990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14190 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut férfi póló bézs M6GR00 Z4511
Guess Jeans pamut férfi póló
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló bézs, sima, M6RP14 KD461
Guess Jeans pamut póló
12290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
Guess Jeans férfi pamut póló rózsaszín M4YI44 K8FQ4
Guess Jeans férfi pamut póló
14190 Ft
-19%
Extra -20% az appban*
Guess Jeans pamut póló fehér, nyomott mintás, M4YI45 K8FQ4
Guess Jeans pamut póló
12290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15190 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló fekete, nyomott mintás, M5BI78 K8FQ4
Guess Jeans pamut póló
8490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Guess Jeans pamut póló rózsaszín, férfi, nyomott mintás, M4BI75 K8FQ4
Guess Jeans pamut póló
7690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9790 Ft
-24%
Extra -20% az appban*
Guess Jeans pamut póló fekete, férfi, sima, M5RI74 K8FQ4
Guess Jeans pamut póló
8690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11490 Ft