Ugrás a tartalomra

Answear Club

Calvin Klein
5.0

Calvin Klein ing férfi kék sima LV019EU120

-21%Extra -5% az appban*
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: kék
Calvin Klein ing férfi fehér sima LV019EU120
Calvin Klein ing férfi kék sima LV019EU120
Calvin Klein férfi ing zöld sima LV019EU120
Válassz méretet
FINAL SALE %

*Extra -5% az OFF kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

FINAL SALE %
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Calvin Klein kék ing – hosszú ujjú, olasz gallérral és rugalmas anyagból

A Calvin Klein férfi ing egy klasszikus ruhadarab, amely a lezser stílust a részletekre való odafigyeléssel párosítja. Rugalmas anyaga kényelmes viseletet biztosít, míg sima mintázata és olasz gallérja tökéletessé teszi a hétköznapi összeállításokhoz, miközben megőrzi elegáns karakterét.

A Calvin Klein pamutból és lyocellből készült férfi ingjének jellemzői

  • Az egyenes szabás mozgásszabadságot biztosít, és univerzálisan illeszkedik a testalkathoz
  • Az elasztántartalmú rugalmas anyag egész napos kényelmes viseletet tesz lehetővé
  • A pamut és lyocell keveréke puhaságot és légáteresztő képességet biztosít az anyagnak
  • A lezser stílus tökéletesen illik a mindennapi, laza összeállításokhoz
  • A hosszú, klasszikus ujjnak köszönhetően az ing különböző évszakokban is viselhető
  • A puha olasz gallér elegáns, mégis lezser megjelenést kölcsönöz
Termékjellemzők
Gallér típusa
olasz, puha
Rögzítés
gombos, egysoros
Rugalmasság
rugalmas
Termékadatok
Gyártási kód
LV019EU120
Szín
kék
Márka
Calvin Klein
Gyártó

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

Termék ID
PPY2-KDM092_05X
Anyag
Teljes termék:
77% Pamut, 21% Lyocell, 2% Elasztán
Szabásvonal
Ujj:
hosszú
Ujj típusa:
klasszikus
Szabásvonal:
egyszerű
Méret
A modell 186 cm magas és 41-es méretet visel
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.
Hasonló termékek
Calvin Klein férfi ing pamut elasztánnal kék LV019EU153
Calvin Klein férfi ing pamut elasztánnal
28990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU011
Calvin Klein ing
20990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing férfi, galléros, slim
Calvin Klein ing
17990 Ft
-12%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing olasz galléros, slim, LV019EU088
Calvin Klein ing
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-15%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU039
Calvin Klein ing
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU041
Calvin Klein ing
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein pamut ing galléros, regular, LV04LD119G
Calvin Klein pamut ing
18990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU041
Calvin Klein ing
17990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV04LD137G
Calvin Klein ing
18990 Ft
-13%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi pamut ing kék LV019EU128
Calvin Klein férfi pamut ing
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing férfi pamut elasztánnal kék csíkos LV040BM108
Calvin Klein ing férfi pamut elasztánnal
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV04LE120G
Calvin Klein ing
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-13%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing pamuttal kék csíkos LV04LF122G
Calvin Klein férfi ing pamuttal
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 21990 Ft
-14%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing férfi pamut kék csíkos LV04LF131G
Calvin Klein ing férfi pamut
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-15%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing pamuttal kék sima LV04LB145G
Calvin Klein férfi ing pamuttal
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-17%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing lenvászonnal kék sima LV04LE125G
Calvin Klein férfi ing lenvászonnal
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU080
Calvin Klein ing
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-20% az appban*
Calvin Klein férfi pamut ing kék sima LV04LG127G
Calvin Klein férfi pamut ing
36990 Ft
-20% az appban*
Calvin Klein nem gyűrődő férfi pamut elasztánnal kék sima LV019EU138
Calvin Klein nem gyűrődő férfi pamut elasztánnal
36990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing férfi, galléros, slim, K10K113846
Calvin Klein ing
15190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing olasz galléros, slim, LV019EU057
Calvin Klein ing
17990 Ft
-12%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing pamut elasztánnal kék sima LV019EU090
Calvin Klein férfi ing pamut elasztánnal
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-22%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing pamuttal kék csíkos LV019EU125
Calvin Klein férfi ing pamuttal
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-15%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing férfi pamut elasztánnal kék sima LV019EU037
Calvin Klein ing férfi pamut elasztánnal
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing olasz galléros, slim, LV019EU081
Calvin Klein ing
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU068
Calvin Klein ing
17990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing férfi pamuttal kék sima LV04LB145G
Calvin Klein ing férfi pamuttal
19990 Ft
-14%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, regular, LV019EU001
Calvin Klein ing
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
Fedezd fel a/az Calvin Klein termékeit
-14%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, regular, LV019EU001
Calvin Klein ing
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing férfi pamut elasztánnal kék csíkos LV040BM108
Calvin Klein ing férfi pamut elasztánnal
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-15%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU039
Calvin Klein ing
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing férfi pamuttal kék sima LV04LB145G
Calvin Klein ing férfi pamuttal
19990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU011
Calvin Klein ing
20990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing olasz galléros, slim, LV019EU081
Calvin Klein ing
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU041
Calvin Klein ing
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing férfi, galléros, slim
Calvin Klein ing
17990 Ft
-15%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing pamuttal kék sima LV04LB145G
Calvin Klein férfi ing pamuttal
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-13%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi pamut ing kék LV019EU128
Calvin Klein férfi pamut ing
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU080
Calvin Klein ing
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-16%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing pamuttal kék csíkos LV019EU119
Calvin Klein férfi ing pamuttal
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-20% az appban*
Calvin Klein nem gyűrődő férfi pamut elasztánnal kék sima LV019EU138
Calvin Klein nem gyűrődő férfi pamut elasztánnal
36990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU000
Calvin Klein ing
10440 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing olasz galléros, slim, LV019EU057
Calvin Klein ing
17990 Ft
-12%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing pamut elasztánnal kék sima LV019EU090
Calvin Klein férfi ing pamut elasztánnal
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-20% az appban*
Calvin Klein férfi pamut ing kék sima LV04LG127G
Calvin Klein férfi pamut ing
36990 Ft
-12%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing olasz galléros, slim, LV019EU088
Calvin Klein ing
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-14%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing férfi pamut kék csíkos LV04LF131G
Calvin Klein ing férfi pamut
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU068
Calvin Klein ing
17990 Ft
-22%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing pamuttal kék csíkos LV019EU125
Calvin Klein férfi ing pamuttal
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV019EU041
Calvin Klein ing
17990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing férfi, galléros, slim, K10K113846
Calvin Klein ing
15190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
-13%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing pamuttal kék csíkos LV04LF122G
Calvin Klein férfi ing pamuttal
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 21990 Ft
Calvin Klein férfi ing pamut elasztánnal kék LV019EU153
Calvin Klein férfi ing pamut elasztánnal
28990 Ft
-15%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing férfi pamut elasztánnal kék sima LV019EU037
Calvin Klein ing férfi pamut elasztánnal
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-17%
Extra -5% az appban*
Calvin Klein férfi ing lenvászonnal kék sima LV04LE125G
Calvin Klein férfi ing lenvászonnal
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV04LD137G
Calvin Klein ing
18990 Ft
Extra -5% az appban*
Calvin Klein ing galléros, slim, LV04LE120G
Calvin Klein ing
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
Calvin Klein pamut ing
18990 Ft