Ugrás a tartalomra

Answear Club

Answear.LAB
4.5

Answear.LAB női átmeneti bőrkabát burgundi

-20% az appban*
Szín: burgundia
Answear.LAB női átmeneti bőrkabát burgundi
Answear.LAB női bőr átmeneti kabát barna
Válassz méretet
FINAL SALE %

*-20% az OFF kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

FINAL SALE %
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Bordó Answear.LAB átmeneti kabát – természetes bőrből, oversize szabással és puffos ujjakkal

A bordó Answear.LAB átmeneti kabát ajánlat azoknak a nőknek, akik értékelik a szabadságot és a kifejező stílust. Természetes bőrből készült, divatos oversize szabás és puffos ujjak jellemzik, ami egyedi karaktert kölcsönöz neki. Ez a fazon kiválóan megállja a helyét a casual, réteges szettekben, nonsalanszot és modernséget kölcsönözve nekik az átmeneti szezonban.

Nem bélelt Answear.LAB átmeneti kabát – főbb jellemzői és részletei

  • Béleletlen modell, ideális az átmeneti szezonra, kényelmet biztosít a változékony időjárásban
  • Természetes bőrből készült, ami tartósságot és elegáns megjelenést kölcsönöz
  • Teljes béléssel rendelkezik, ami hozzájárul a kényelmes viselethez és a jobb megjelenéshez
  • Jellemző puffos ujjak, amelyek egyedi, divatos hangsúlyt adnak
  • Laza oversize szabás, amely elősegíti a mozgásszabadságot és lehetővé teszi a réteges szetteket
  • Kapucni nélküli kivitel, ami hangsúlyozza a fazon minimalista és elegáns jellegét
  • Praktikus csúsztatós zsebek, ideálisak apró tárgyak tárolására
  • Hosszúság: 56 cm (XS/S mérethez), ami modern megjelenést és mobilitást biztosít
  • Húzózsinóros alsó szegélye lehetővé teszi az egyedi illeszkedést és védelmet nyújt a szél ellen
  • Cipzáras záródás, valamint további patentok a jobb rögzítés érdekében
Termékjellemzők
Bélés
bélés nélkül
Rögzítés
cipzárral, patentzáras
Kapucni
nincs kapucni
Bélés jellemzője
teljes
Termékadatok
Gyártási kód
RAYA
Gyártó színe
MAROON
Szín
burgundia
Márka
Answear.LAB
Gyártó

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

Termék ID
B9YA-KPD109_83X
Anyag
Alap anyag:
100% Természetes bőr
Belső réteg:
100% Poliészter
Szabásvonal
Ujj típusa:
puffos
Szabásvonal:
oversize
Méret
Méretre vonatkozó méretek:
XS/S
Hossz:
56 cm
Hónalj alatti szélesség:
53 cm
Ujjhossz (a nyakkivágástól mérve):
77 cm
Váll szélessége:
50 cm
A modell 174 cm magas és S/M-es méretet visel
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.
Hasonló termékek
Answear.LAB átmeneti kabát női műbőrből burgundia
Answear.LAB átmeneti kabát női műbőrből
34990 Ft
-5% az appban*
Bonded by Answear.LAB & LOBOS bőrdzseki bordó, átmeneti
Bonded by Answear.LAB & LOBOS bőrdzseki
50990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB bőrdzseki bordó, átmeneti, oversize
Answear.LAB bőrdzseki
87990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB bőrdzseki bordó, átmeneti
Answear.LAB bőrdzseki
87990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB női burgundi
Answear.LAB női
37990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB Női bőr rövid dzseki NOA Unscripted kollekció burgundi
Answear.LAB Női bőr rövid dzseki NOA Unscripted kollekció
87990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB bőrdzseki bordó, átmeneti, oversize
Answear.LAB bőrdzseki
87990 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Answear.LAB rövid kabát bordó, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
14190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15990 Ft
Speciális kollekció
Answear.LAB női bőrkabát NOOR Unscripted kollekció burgundi
Answear.LAB női bőrkabát NOOR Unscripted kollekció
94990 Ft
Answear.LAB női bőr átmeneti kabát burgundi
Answear.LAB női bőr átmeneti kabát
108990 Ft
-5% az appban*
Answear.LAB bőrdzseki bordó, átmeneti
Answear.LAB bőrdzseki
41990 Ft
Medicine rövid kabát bordó, átmeneti
Medicine rövid kabát
13490 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Save The Duck rövid kabát LOIS bordó, téli, D38090W.LOVE21
Save The Duck rövid kabát LOIS
59990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 67990 Ft
Pinko steppelt női burgundia 105656 A3FI
Pinko steppelt női
142990 Ft
-16%
Extra -5% az appban*
Alpha Industries bomber dzseki MA-1 VF LW lila, átmeneti
Alpha Industries bomber dzseki MA-1 VF LW
41990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 49990 Ft
-5% az appban*
Mammut sportos pehelydzseki Glacier Glow bordó, téli, 1013.03760
Mammut sportos pehelydzseki Glacier Glow
77990 Ft
Extra -5% az appban*
MM by Max Mara rövid kabát ROMOLO bordó, téli, 2526486018600
MM by Max Mara rövid kabát ROMOLO
75990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 79990 Ft
Pinko steppelt női burgundia 101597 A2P7
Pinko steppelt női
149990 Ft
Calvin Klein Jeans pehelydzseki női burgundia LV047H500G
Calvin Klein Jeans pehelydzseki női
79990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Haveone rövid kabát bordó, átmeneti, JMA-P040
Haveone rövid kabát
43990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 48990 Ft
BOSS Orange átmeneti kabát női bőr C_Sakara burgundia 50562735
BOSS Orange átmeneti kabát női bőr C_Sakara
153990 Ft
Medicine női steppelt kabát burgundia
Medicine női steppelt kabát
27990 Ft
-5% az appban*
Guess Jeans rövid kabát bézs, W4BL21 WGII2
Guess Jeans rövid kabát
31990 Ft
-5% az appban*
Marc Aurel rövid kabát bordó, átmeneti, oversize, 3949-2020-93454
Marc Aurel rövid kabát
43990 Ft
Extra -5% az appban*
Columbia rövid kabát Puffect Colorblock rózsaszín, téli, 2088481
Columbia rövid kabát Puffect Colorblock
32990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 34990 Ft
Medicine pehelydzseki bordó
Medicine pehelydzseki
27190 Ft
-31%
Extra -5% az appban*
HUGO női rövid dzseki Ferida-2 burgundi 50550687
HUGO női rövid dzseki Ferida-2
61990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 90990 Ft
Extra -5% az appban*
Marella velúr dzseki APOGEO bordó, átmeneti, 2613441081200
Marella velúr dzseki APOGEO
110990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 121990 Ft
Pinko steppelt női burgundia 101598 A2P7
Pinko steppelt női
145990 Ft
Fedezd fel a/az Answear.LAB termékeit
-20% az appban*
Answear.LAB bőrdzseki bordó, átmeneti
Answear.LAB bőrdzseki
87990 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Answear.LAB rövid kabát bordó, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
14190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB Női bőr rövid dzseki NOA Unscripted kollekció burgundi
Answear.LAB Női bőr rövid dzseki NOA Unscripted kollekció
87990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB női burgundi
Answear.LAB női
37990 Ft
Answear.LAB átmeneti kabát női műbőrből burgundia
Answear.LAB átmeneti kabát női műbőrből
34990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB bőrdzseki bordó, átmeneti, oversize
Answear.LAB bőrdzseki
87990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB bőrdzseki bordó, átmeneti, oversize
Answear.LAB bőrdzseki
87990 Ft
Answear.LAB női bőr átmeneti kabát burgundi
Answear.LAB női bőr átmeneti kabát
108990 Ft
-5% az appban*
Answear.LAB bőrdzseki bordó, átmeneti
Answear.LAB bőrdzseki
41990 Ft
Speciális kollekció
Answear.LAB női bőrkabát NOOR Unscripted kollekció burgundi
Answear.LAB női bőrkabát NOOR Unscripted kollekció
94990 Ft
-5% az appban*
Bonded by Answear.LAB & LOBOS bőrdzseki bordó, átmeneti
Bonded by Answear.LAB & LOBOS bőrdzseki
50990 Ft
-10%
Extra -5% az appban*
Answear.LAB kabát bordó
Answear.LAB kabát
25990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-11%
Extra -5% az appban*
Answear.LAB rövid kabát fekete, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
10490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-12%
Extra -5% az appban*
Answear.LAB rövid kabát női, fekete, téli, oversize
Answear.LAB rövid kabát
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18490 Ft
Answear.LAB rövid kabát barna, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
32990 Ft
Answear.LAB átmeneti kabát női pamut zöld
Answear.LAB átmeneti kabát női pamut
49990 Ft
Extra -5% az appban*
Answear.LAB ingkabát fehér, átmeneti
Answear.LAB ingkabát
11490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12290 Ft
-28%
Extra -5% az appban*
Answear.LAB rövid kabát fekete, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
9990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-5% az appban*
Answear.LAB rövid kabát zöld, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
14990 Ft
Answear.LAB rövid kabát bézs, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
12490 Ft
Speciális kollekció
Answear.LAB motoros dzseki női bőr YARI Unscripted kollekció fekete
Answear.LAB motoros dzseki női bőr YARI Unscripted kollekció
94990 Ft
Extra -5% az appban*
Answear.LAB farmerdzseki átmeneti
Answear.LAB farmerdzseki
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9990 Ft
-5% az appban*
Answear.LAB rövid kabát bézs, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
17990 Ft
Extra -5% az appban*
Answear.LAB dzseki szürke, átmeneti
Answear.LAB dzseki
10990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11990 Ft
-5% az appban*
Answear.LAB rövid kabát barna, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
47990 Ft
-20% az appban*
Answear.LAB kabát női bőr LEYLANI Unscripted kollekció bézs
Answear.LAB kabát női bőr LEYLANI Unscripted kollekció
87990 Ft
-19%
Extra -5% az appban*
Answear.LAB rövid kabát női, szürke, átmeneti
Answear.LAB rövid kabát
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
Answear.LAB átmeneti kabát női műbőrből barna
Answear.LAB átmeneti kabát női műbőrből
43990 Ft
Answear.LAB átmeneti kabát női műbőrből barna
Answear.LAB átmeneti kabát női műbőrből
43990 Ft