Ugrás a tartalomra

Answear Club

United Colors of Benetton
4.5

United Colors of Benetton basic női pamutzöld 3096D10CP

-24%Extra -10% az appban*
6190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: zöld
United Colors of Benetton basic női pamut fehér 3096D10CP
United Colors of Benetton basic női pamut rózsaszín 3096D10CP
United Colors of Benetton női pamut basic sötétkék 3096D10CP
United Colors of Benetton basic női pamut zöld 3096D10CP
United Colors of Benetton női pamut Basic fekete 3096D10CP
Válassz méretet
SUMMER SALE!

*Extra -10% a HOT kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

SUMMER SALE!
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

United Colors of Benetton zöld basic póló – kényelem és szabadság a hétköznapokban

A United Colors of Benetton zöld basic póló egy női felső, amely a kényelmes viseletet az univerzális stílussal ötvözi. Puha pamutból készült, laza szabása pedig egész napra garantálja a mozgásszabadságot és a komfortérzetet. Ez a modell kiváló alapot nyújt a különféle, hétköznapi szettek összeállításához.

Mitől különleges a United Colors of Benetton női pamut basic pólója?

  • A laza szabás lazán követi a test vonalát, teljes mozgásszabadságot biztosítva
  • A puha pamut kellemes tapintású és hagyja a bőrt lélegezni, ami növeli a viselési kényelmet
  • A rugalmas anyag finoman követi a test mozgását, anélkül, hogy korlátozna a tevékenységek során
  • Hétköznapi stílusának köszönhetően a póló számos laza, mindennapi szetthez illik
  • A kerek nyakkivágás esztétikusan illeszkedik a nyak körül, időtlen jelleget kölcsönözve a pólónak
  • A közepes vastagságú anyag az év nagy részében kényelmes viseletet biztosít, túlmelegedés nélkül
Termékjellemzők
Rugalmasság
rugalmas
Termékadatok
Gyártási kód
3096D10CP
Szín
zöld
Márka
United Colors of Benetton
Termék ID
PPY2-TSD10D_81X
Anyag
Teljes termék:
100% Pamut
Szabásvonal
Nyakkivágás:
kerek
Ujj típusa:
klasszikus
Szabásvonal:
relaxed fit
Méret
A modell 177 cm magas és S-es méretet visel
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.

A címkén feltüntetett méretek eltérhetnek a megrendelt méretektől a használt átváltási tényező miatt – a márka termékeinek eredeti méretei a gyártó méretei. A pontos méretekért kérjük, nézd meg a mérettáblázatot.

Hasonló termékek
-28%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3096D10AB
United Colors of Benetton pamut póló
4590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 6390 Ft
-30% az appban*
United Colors of Benetton női pamut póló zöld 339PD10BX
United Colors of Benetton női pamut póló
10490 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton póló vászonkeverékből zöld, 38O0D10A8
United Colors of Benetton póló vászonkeverékből
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8790 Ft
-19%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló rózsaszín, 3GA2E4230
United Colors of Benetton pamut póló
5890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 7290 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton női pamut Póló zöld 3GA8D400U
United Colors of Benetton női pamut Póló
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-30% az appban*
United Colors of Benetton Póló női pamut zöld 3096D1071
United Colors of Benetton Póló női pamut
9490 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló női, lila, 3GA2E16A0
United Colors of Benetton pamut póló
4990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 7290 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton női póló pamut elasztánnal zöld 3O4YD10CC
United Colors of Benetton női póló pamut elasztánnal
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-15% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló piros, 3GA2E16A2
United Colors of Benetton pamut póló
4390 Ft
-22%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló női, zöld, 30YSE16A0
United Colors of Benetton pamut póló
5390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 6990 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló rózsaszín, 30YSE16A0
United Colors of Benetton pamut póló
4790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 5590 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3DCJD10B5
United Colors of Benetton pamut póló
8040 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton női vászon póló zöld 3TKEE1009
United Colors of Benetton női vászon póló
14190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton t-shirt női viszkózzal zöld 3Z12D10C0
United Colors of Benetton t-shirt női viszkózzal
7990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11990 Ft
-10%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton t-shirt zöld, 3FJHD109K
United Colors of Benetton t-shirt
3290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 3690 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló női, rózsaszín, 3GA2E4230
United Colors of Benetton pamut póló
5490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 7290 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton vászon póló bézs, 37UJE16B1
United Colors of Benetton vászon póló
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8450 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton póló otthoni viseletre zöld
United Colors of Benetton póló otthoni viseletre
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12990 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3GA8D4029
United Colors of Benetton pamut póló
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton póló női pamut zöld 3O4YD4028
United Colors of Benetton póló női pamut
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft
-30% az appban*
United Colors of Benetton női lenvászon póló zöld 35LYD10BN
United Colors of Benetton női lenvászon póló
16490 Ft
-44%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton póló otthoni viseletre zöld
United Colors of Benetton póló otthoni viseletre
7190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton női vászon póló zöld 3TKEE1009
United Colors of Benetton női vászon póló
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-13%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton t-shirt női, zöld, 3Z12D401G
United Colors of Benetton t-shirt
4590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 5290 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3J5CD401R
United Colors of Benetton pamut póló
5990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8290 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3GA8D10BX
United Colors of Benetton pamut póló
5790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló lila, 3GA2E16A0
United Colors of Benetton pamut póló
4990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 7290 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló lila, 3BL0E17G5
United Colors of Benetton pamut póló
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3GA8E16A2
United Colors of Benetton pamut póló
5990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft
-23%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton női pamut póló zöld 3T5BD10CA
United Colors of Benetton női pamut póló
7990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 10390 Ft
Fedezd fel a/az United Colors of Benetton termékeit
-31%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló női, lila, 3GA2E16A0
United Colors of Benetton pamut póló
4990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 7290 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3GA8E16A2
United Colors of Benetton pamut póló
5990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton női póló pamut elasztánnal zöld 3O4YD10CC
United Colors of Benetton női póló pamut elasztánnal
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton t-shirt női viszkózzal zöld 3Z12D10C0
United Colors of Benetton t-shirt női viszkózzal
7990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton női vászon póló zöld 3TKEE1009
United Colors of Benetton női vászon póló
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló rózsaszín, 30YSE16A0
United Colors of Benetton pamut póló
4790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 5590 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3J5CD401R
United Colors of Benetton pamut póló
5990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8290 Ft
-30% az appban*
United Colors of Benetton női pamut póló zöld 339PD10BX
United Colors of Benetton női pamut póló
10490 Ft
-10%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton t-shirt zöld, 3FJHD109K
United Colors of Benetton t-shirt
3290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 3690 Ft
-13%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton t-shirt női, zöld, 3Z12D401G
United Colors of Benetton t-shirt
4590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 5290 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló női, rózsaszín, 3GA2E4230
United Colors of Benetton pamut póló
5490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 7290 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton női vászon póló zöld 3TKEE1009
United Colors of Benetton női vászon póló
14190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3DCJD10B5
United Colors of Benetton pamut póló
8040 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton női pamut Póló zöld 3GA8D400U
United Colors of Benetton női pamut Póló
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-30% az appban*
United Colors of Benetton női lenvászon póló zöld 35LYD10BN
United Colors of Benetton női lenvászon póló
16490 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton póló otthoni viseletre zöld
United Colors of Benetton póló otthoni viseletre
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12990 Ft
-30% az appban*
United Colors of Benetton Póló női pamut zöld 3096D1071
United Colors of Benetton Póló női pamut
9490 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton póló női pamut zöld 3O4YD4028
United Colors of Benetton póló női pamut
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló lila, 3GA2E16A0
United Colors of Benetton pamut póló
4990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 7290 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3GA8D10BX
United Colors of Benetton pamut póló
5790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton vászon póló bézs, 37UJE16B1
United Colors of Benetton vászon póló
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8450 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3096D10AB
United Colors of Benetton pamut póló
4590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 6390 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton póló vászonkeverékből zöld, 38O0D10A8
United Colors of Benetton póló vászonkeverékből
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8790 Ft
-22%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló női, zöld, 30YSE16A0
United Colors of Benetton pamut póló
5390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 6990 Ft
-19%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló rózsaszín, 3GA2E4230
United Colors of Benetton pamut póló
5890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 7290 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló lila, 3BL0E17G5
United Colors of Benetton pamut póló
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-44%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton póló otthoni viseletre zöld
United Colors of Benetton póló otthoni viseletre
7190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12990 Ft
-23%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton női pamut póló zöld 3T5BD10CA
United Colors of Benetton női pamut póló
7990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 10390 Ft
-15% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló piros, 3GA2E16A2
United Colors of Benetton pamut póló
4390 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló zöld, 3GA8D4029
United Colors of Benetton pamut póló
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft