Ugrás a tartalomra

Answear Club

Tommy Jeans
4.8

Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttalkék DM0DM20746

-26%Extra -20% az appban*
24990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: kék
Tommy Jeans Kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal bézs DM0DM20746
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék DM0DM20746
Tommy Jeans férfi pamut kapucnis melegítőfelső bézs DM0DM20746
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut szürke DM0DM20746
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut lila DM0DM20746
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut sötétkék DM0DM20746
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal zöld DM0DM20746
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal bézs DM0DM20746
Tommy Jeans Kapucnis melegítőfelső férfi pamut burgundi DM0DM20746
Tommy Jeans Kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal szürke DM0DM20746
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut fekete DM0DM20746
Válassz méretet
SUMMER SALE!

*Extra -20% a HOT kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

SUMMER SALE!
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Kék Tommy Jeans kapucnis pulóver – kényelem és stílus a hétköznapokra

A Tommy Jeans kapucnis pulóver azoknak a férfiaknak szól, akik szeretik a kényelem és a divatos dizájn kombinációját. Ez a puha pamut kötött anyagból készült modell laza szabással és praktikus kenguruzsebbel rendelkezik. Tökéletesen illik a laza, városi szettekhez, sportos jelleget kölcsönözve az öltözéknek.

Mitől különleges a Tommy Jeans férfi kapucnis pulóver?

  • Laza jellege miatt ideális a hétköznapi, városi szettekhez
  • Standard regular fit szabása kényelmesen illeszkedik az alakra
  • Enyhén rugalmas anyaga biztosítja a mozgásszabadságot és a kényelmes viseletet
  • Kényelmes, bebújós kapucnis pulóver, a műfaj igazi klasszikusa
  • Puha pamut kötött anyaga kellemes tapintású
  • Praktikus elülső kenguruzsebe apróságok tárolására és a kéz melegítésére is alkalmas
  • A nyakkivágással egybeépített állítható kapucni véd a hidegtől
  • Az alján és az ujjvégeken lévő passzék jobb illeszkedést biztosítanak
Termékjellemzők
Rögzítés
rögzítés nélkül, bebújós
Kapucni
kapucnis
Termékadatok
Gyártási kód
DM0DM20746
Szín
kék
Márka
Tommy Jeans
Termék ID
PPYA-BLM008_05X
Anyag
Alap anyag:
80% Pamut, 20% Poliészter
Rugalmas szegély:
96% Pamut, 4% Elasztán
Szabásvonal
Nyakkivágás:
kapucnival
Ujj típusa:
ejtett
Szabásvonal:
regular fit
Méret
A modell 186 cm magas és M-es méretet visel
Hasonló termékek
-20%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, kapucnis, DM0DM21625
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22490 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék DM0DM20742
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
24690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék DM0DM20742
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, kapucnis, DM0DM22365
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 35990 Ft
-28%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut kék DM0DM21922
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 37990 Ft
-39%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans férfi melegítőfelső pamuttal kék DM0DM20741
Tommy Jeans férfi melegítőfelső pamuttal
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-12%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső férfi, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM20847
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-14%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, DM0DM22079
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans felső férfi, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM21174
Tommy Jeans felső
23490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 46990 Ft
-25%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék DM0DM20738
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 35990 Ft
-30%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, DM0DM22366
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, DM0DM21640
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
16590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19390 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék DM0DM20742
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-15% az appban*
Fred Perry melegítőfelső férfi pamut kék M7535.89A
Fred Perry melegítőfelső férfi pamut
45990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut melegítőfelső sima, kapucnis, 3NMEU201X
United Colors of Benetton pamut melegítőfelső
14490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
BOSS Green felső nyomott mintás, kapucnis, 50558991
BOSS Green felső
44990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 65990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Jack Wolfskin férfi cipzáras melegítőfelső Paw Era 100 kék A65984
Jack Wolfskin férfi cipzáras melegítőfelső Paw Era 100
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
Hummel felső sima, 230778
Hummel felső
12290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
Timberland felső férfi, nyomott mintás, kapucnis, TB0A5U9K4331
Timberland felső
34990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 51990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
AllSaints kapucnis melegítőfelső RAVEN OTH HOODY kék M003NZ
AllSaints kapucnis melegítőfelső RAVEN OTH HOODY
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 45990 Ft
-38%
Extra -20% az appban*
American Vintage pamut melegítőfelső fekete, nyomott mintás, kapucnis, MPLI03C
American Vintage pamut melegítőfelső
36990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 59990 Ft
-25% az appban*
Karl Lagerfeld kapucnis melegítőfelső férfi pamut türkiz 561917.705781
Karl Lagerfeld kapucnis melegítőfelső férfi pamut
48990 Ft
-17%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger felső férfi, nyomott mintás, kapucnis, MW0MW33631
Tommy Hilfiger felső
28990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 34990 Ft
-26%
Extra -20% az appban*
Polo Ralph Lauren pamut melegítőfelső bézs, sima, 710916689
Polo Ralph Lauren pamut melegítőfelső
52990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 71990 Ft
-29%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék MW0MW11599
Tommy Hilfiger kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
30990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 43990 Ft
-32%
Extra -20% az appban*
Dickies felső sima, DK0A4XD4RI21
Dickies felső
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-10%
Extra -10% az appban*
Champion felső férfi, sima, kapucnis
Champion felső
25090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-44%
Extra -10% az appban*
Rossignol felső Waterfall férfi, nyomott mintás, kapucnis, RLNMS10
Rossignol felső Waterfall
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 37990 Ft
-36%
Extra -20% az appban*
AllSaints pamut melegítőfelső REDACT fekete, nyomott mintás, kapucnis, M001NC
AllSaints pamut melegítőfelső REDACT
39990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 62990 Ft
Fedezd fel a/az Tommy Jeans termékeit
-50%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans felső férfi, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM21174
Tommy Jeans felső
23490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 46990 Ft
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut kék DM0DM23129
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut
47890 Ft
-14%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, DM0DM22079
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék DM0DM20742
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
24690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-12%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső férfi, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM20847
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-30%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, DM0DM22366
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, DM0DM21640
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
16590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19390 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék DM0DM20742
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, kapucnis, DM0DM22365
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 35990 Ft
-28%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut kék DM0DM21922
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 37990 Ft
-25%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék DM0DM20738
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 35990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal kék DM0DM20742
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-39%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans férfi melegítőfelső pamuttal kék DM0DM20741
Tommy Jeans férfi melegítőfelső pamuttal
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső nyomott mintás, kapucnis, DM0DM21625
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22490 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső sötétkék, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM22077
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 25590 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső rózsaszín, férfi, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM20840
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső narancssárga, DM0DM20258
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26290 Ft
-31%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans melegítőfelső férfi pamuttal bézs DM0DM20249
Tommy Jeans melegítőfelső férfi pamuttal
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső fehér, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM21798
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 29990 Ft
-27%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans felső bézs, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM22380
Tommy Jeans felső
28990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 39990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans Kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal bézs DM0DM20746
Tommy Jeans Kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
24990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 36990 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső fekete, nyomott mintás, DM0DM20660
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22190 Ft
-18%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső rózsaszín, nyomott mintás, DM0DM22079
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28190 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső szürke, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM22113
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23490 Ft
-18%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső sötétkék, nyomott mintás, DM0DM22093
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20890 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut fekete DM0DM20746
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamut
24990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 36990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal bézs DM0DM20746
Tommy Jeans kapucnis melegítőfelső férfi pamuttal
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-30%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső szürke, DM0DM22418
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-36%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut melegítőfelső szürke, nyomott mintás, kapucnis, DM0DM22367
Tommy Jeans pamut melegítőfelső
27990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 43990 Ft
Tommy Jeans melegítőfelső férfi pamut
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft