Ugrás a tartalomra

Answear Club

Tommy Jeans
4.9

Tommy Jeans férfi melegítő pamuttalszürke DM0DM21931

-29%Extra -20% az appban*
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17090 Ft
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: szürke
Tommy Jeans férfi melegítő pamuttal kék normál derék DM0DM21931
Tommy Jeans melegítő férfi pamut bézs normál derék DM0DM21931
Tommy Jeans férfi melegítő pamuttal szürke DM0DM21931
Tommy Jeans melegítő férfi pamuttal zöld normál derék DM0DM21931
Tommy Jeans melegítő férfi pamuttal fekete normál derék DM0DM21931
Válassz méretet
SUMMER SALE!

*Extra -20% a HOT kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

SUMMER SALE!
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Szürke Tommy Jeans sort – kényelem és stílus városi köntösben

A Tommy Jeans melegítősort a mozgásszabadságot és a kényelmes viseletet szolgálja. Puha pamutból készült, így kiváló alapot nyújt az athleisure, casual és streetwear stílusú szettekhez, egész napos kényelmet biztosítva.

A normál derekmagasságú Tommy Jeans férfi rövidnadrág főbb jellemzői

  • A rövidnadrág melegítő jellege maximális kényelmet és pihenést biztosít minden helyzetben
  • A laza szabás (relaxed fit) teljes mozgásszabadságot tesz lehetővé, anélkül, hogy korlátozná a testet mozgás közben
  • A derékrész normál magassága kényelmes illeszkedést tesz lehetővé a csípőn, hozzájárulva a kényelmes viselethez
  • A rugalmas anyaggal kombinált puha pamut dzsörzé kellemes tapintást és tartós használatot biztosít
  • A húzózsinórral ellátott rugalmas derékrész lehetővé teszi a könnyű beállítást és a rövidnadrág stabil tartását
  • A praktikus oldalsó és hátsó, bebújós zsebek lehetővé teszik az apróságok biztonságos tárolását
Termékjellemzők
Rögzítés
rögzítés nélkül
Rugalmasság
rugalmas
Bélés jellemzője
teljes, fésült
Termékadatok
Gyártási kód
DM0DM21931
Szín
szürke
Márka
Tommy Jeans
Termék ID
PPYA-SZM0MR_09A
Anyag
Alap anyag:
80% Pamut, 20% Poliészter
Rugalmas szegély:
95% Pamut, 5% Elasztán
Szabásvonal
Derékmagasság:
regular
Szabásvonal:
oversize, relaxed fit
Méret
A modell 189 cm magas és M-es méretet visel
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.
Hasonló termékek
-32%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans férfi pamut melegítő szürke magas derék DM0DM22696
Tommy Jeans férfi pamut melegítő
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-27%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer szürke normál derék DM0DM23066
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág szürke, DM0DM21370
Tommy Jeans rövidnadrág
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-16%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut rövidnadrág szürke, férfi, DM0DM21944
Tommy Jeans pamut rövidnadrág
14990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-21%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans férfi pamut melegítő szürke normál derék DM0DM23016
Tommy Jeans férfi pamut melegítő
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-19%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans cargo férfi pamut szürke normál derék DM0DM22831
Tommy Jeans cargo férfi pamut
24990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi pamuttal szürke normál derék DM0DM22976
Tommy Jeans rövidnadrág férfi pamuttal
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-27%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans férfi rövidnadrág pamut elasztánnal szürke normál derék DM0DM22975
Tommy Jeans férfi rövidnadrág pamut elasztánnal
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-39%
Extra -10% az appban*
Won Hundred pamut rövidnadrág szürke, 3561-14234
Won Hundred pamut rövidnadrág
31990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 52990 Ft
-29%
Extra -20% az appban*
United Colors of Benetton melegítő férfi pamut szürke 342ZU900X
United Colors of Benetton melegítő férfi pamut
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-17%
Extra -10% az appban*
Under Armour edzős rövidnadrág Vanish 1373764
Under Armour edzős rövidnadrág Vanish
16590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani edzős rövidnadrág szürke, AF13392.7M001377
EA7 Emporio Armani edzős rövidnadrág
28190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 36990 Ft
-25% az appban*
Lindbergh vászon rövidnadrág szürke, melange, 30-508003
Lindbergh vászon rövidnadrág
22990 Ft
-30% az appban*
Levi's férfi pamut cargo CARRIER CARGO SHRT-2 szürke normál derék 001KG
Levi's férfi pamut cargo CARRIER CARGO SHRT-2
25990 Ft
-12%
Extra -10% az appban*
Medicine pamut farmer rövidnadrág szürke
Medicine pamut farmer rövidnadrág
4390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 4990 Ft
-30% az appban*
Calvin Klein Jeans férfi melegítő pamuttal szürke magas derék LV04LG218G
Calvin Klein Jeans férfi melegítő pamuttal
36990 Ft
-30% az appban*
Medicine farmer rövidnadrág szürke
Medicine farmer rövidnadrág
8590 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Puma rövidnadrág Future Puma Archive szürke, 634411
Puma rövidnadrág Future Puma Archive
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-30% az appban*
Under Armour rövidnadrág szürke, férfi
Under Armour rövidnadrág
15990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Dickies férfi melegítő pamuttal szürke normál derék DK0A885BBLK1
Dickies férfi melegítő pamuttal
17990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 28990 Ft
-15% az appban*
Napapijri rövidnadrág férfi pamut Noto 2.0 szürke normál derék NP0A4HOQHCB1
Napapijri rövidnadrág férfi pamut Noto 2.0
34990 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
Armani Exchange pamut rövidnadrág szürke, XM001829 AF18577
Armani Exchange pamut rövidnadrág
42990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 56990 Ft
-15% az appban*
Under Armour sportos férfi szorty UA Tech szürke 6005117
Under Armour sportos férfi szorty UA Tech
10990 Ft
-10%
Extra -20% az appban*
Viking túranadrág férfi Expander szürke normál derék 800/24/2309
Viking túranadrág férfi Expander
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-25% az appban*
Medicine farmer rövidnadrág szürke, férfi
Medicine farmer rövidnadrág
6690 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Polo Ralph Lauren Férfi szürke
Polo Ralph Lauren Férfi
40990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 64990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Guess rövidnadrág barna
Guess rövidnadrág
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-41%
Extra -20% az appban*
A-COLD-WALL* pamut rövidnadrág szürke, férfi, ACWMB327
A-COLD-WALL* pamut rövidnadrág
49990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 84990 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Medicine rövidnadrág férfi farmer szürke normál derék
Medicine rövidnadrág férfi farmer
8190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13190 Ft
Fedezd fel a/az Tommy Jeans termékeit
-32%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans férfi pamut melegítő szürke magas derék DM0DM22696
Tommy Jeans férfi pamut melegítő
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-27%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer szürke normál derék DM0DM23066
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-16%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans pamut rövidnadrág szürke, férfi, DM0DM21944
Tommy Jeans pamut rövidnadrág
14990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-21%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans férfi pamut melegítő szürke normál derék DM0DM23016
Tommy Jeans férfi pamut melegítő
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi pamuttal szürke normál derék DM0DM22976
Tommy Jeans rövidnadrág férfi pamuttal
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-19%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans cargo férfi pamut szürke normál derék DM0DM22831
Tommy Jeans cargo férfi pamut
24990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-27%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans férfi rövidnadrág pamut elasztánnal szürke normál derék DM0DM22975
Tommy Jeans férfi rövidnadrág pamut elasztánnal
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág szürke, DM0DM21370
Tommy Jeans rövidnadrág
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-27%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer sötétkék DM0DM22974
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-38%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi lenvászonnal bézs magas derék DM0DM22825
Tommy Jeans rövidnadrág férfi lenvászonnal
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-17%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut rövidnadrág bézs, DM0DM21948
Tommy Jeans pamut rövidnadrág
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
-30%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer kék DM0DM22993
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 38990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans férfi pamut melegítő bézs normál derék DM0DM23017
Tommy Jeans férfi pamut melegítő
15690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-32%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans férfi melegítő pamuttal fekete DM0DM22697
Tommy Jeans férfi melegítő pamuttal
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut rövidnadrág bézs, férfi, DM0DM21944
Tommy Jeans pamut rövidnadrág
14990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19690 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans férfi melegítő pamuttal kék normál derék DM0DM21931
Tommy Jeans férfi melegítő pamuttal
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17090 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer Sötétkék normál derék DM0DM22980
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág zöld, férfi, DM0DM21949
Tommy Jeans rövidnadrág
14690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág fekete, férfi, DM0DM21950
Tommy Jeans rövidnadrág
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer kék normál derék DM0DM22979
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-29%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans cargo férfi pamut fekete normál derék DM0DM22831
Tommy Jeans cargo férfi pamut
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-25%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi pamut sötétkék normál derék DM0DM22829
Tommy Jeans rövidnadrág férfi pamut
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-30% az appban*
Tommy Jeans férfi pamut melegítő türkiz DM0DM22696
Tommy Jeans férfi pamut melegítő
30990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág zöld, férfi, DM0DM21950
Tommy Jeans rövidnadrág
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
-34%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans férfi rövidnadrág pamut elasztánnal kék normál derék DM0DM22978
Tommy Jeans férfi rövidnadrág pamut elasztánnal
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-30% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer sötétkék magas derék DM0DM23315
Tommy Jeans rövidnadrág férfi farmer
36990 Ft
-31%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans melegítő férfi pamuttal fekete normál derék DM0DM23016
Tommy Jeans melegítő férfi pamuttal
15690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-18%
Extra -20% az appban*
Tommy Jeans rövidnadrág sötétkék, DM0DM21951
Tommy Jeans rövidnadrág
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20760 Ft
-41%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut rövidnadrág férfi, DM0DM21369
Tommy Jeans pamut rövidnadrág
12290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Tommy Jeans pamut rövidnadrág bézs, férfi, DM0DM21369
Tommy Jeans pamut rövidnadrág
10990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 21990 Ft