Ugrás a tartalomra

Answear Club

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T1X9-35226

Szín: sötétkék
Válassz méretet
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Tommy Hilfiger gyerek sportcipő – sötétkék, alacsony profilú modell

A Tommy Hilfiger gyerek sportcipő egy alacsony szabású lábbelimodell, amely ötvözi a lezser stílust a praktikus megoldásokkal. A sötétkék szín és a sima mintázat univerzális választássá teszi ezt a fazont aktív gyermekek számára, megkönnyítve a felhúzást és az illeszkedést. Ez egy olyan ajánlat, amely támogatja a mindennapi játékokat és tevékenységeket, miközben esztétikus megjelenést kínál.

A Tommy Hilfiger T1X9-35226 sportcipő főbb jellemzői

  • A merevített sarokrész stabilizálja a lábat, ami segíti a helyes testtartás fenntartását
  • A szintetikus anyagból készült felsőrész könnyen kezelhető és hozzájárul a lábbeli tartósságához
  • A textil anyaggal bélelt belső rész elősegíti a levegő keringését a láb körül
  • A lapos gumitalp stabilitást biztosít járás és játék közben
  • A praktikus tépőzáras rögzítés megkönnyíti a lábbeli gyors fel- és levételét
  • A lábbeli alacsony profilja mozgásszabadságot biztosít a bokánál, ami előnyös az aktivitáshoz
  • A textil talpbetét támogatja a kényelmet viselés közben
  • A felsőrész sima mintázata lehetővé teszi a könnyű illeszkedést számos gyermek outfithez
Termékjellemzők
Kivehető betétek
nem
Felsőrész
bokáig érő
Talp
gumi
Talp anyaga
textil
Rögzítés és illeszkedés
tépőzáras
Talp típusa
lapos
Termékadatok
Gyártási kód
T1X9.35226.24.29
Gyártó színe
1355800
Szín
sötétkék
Márka
Tommy Hilfiger
Termék ID
9BY2-OBKZIN_59X
Anyag
Lábszár:
Szintetikus anyag
Belső:
Textil anyag
Talp:
Szintetikus anyag
Méret
Betétek hossza:
17 cm
Méretre vonatkozó méretek:
27
Hasonló termékek
-22%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T1X9-34369
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-18%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T1XH-34335
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Tommy Hilfiger sportcipő sötétkék, T3X9-34350
Tommy Hilfiger sportcipő
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T1X9-35216
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
22990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T3X9-35233
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
26990 Ft
-25%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T3X9-34376
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T1X9-35253
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
26990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T1X9-35219
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
27990 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T3X9-34355
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 29990 Ft
-14%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T1X9-34105
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
16590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19490 Ft
-31%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T3X9-34094
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 31990 Ft
-22%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T1X9-34342
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger sportcipő sötétkék, T3X9-34380
Tommy Hilfiger sportcipő
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
-25% az appban*
Biomecanics gyerek sportcipő sötétkék 262251
Biomecanics gyerek sportcipő
23990 Ft
Puma Courtflex V3 V PS sportcipő gyerek sötétkék 397642
Puma Courtflex V3 V PS sportcipő gyerek
15190 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
adidas Originals velúr sportcipő HANDBALL SPEZIAL sötétkék, JI2903
adidas Originals velúr sportcipő HANDBALL SPEZIAL
29990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 34990 Ft
-16%
Extra -10% az appban*
adidas gyerek sportcipő GRAND COURT 2.0 sötétkék, JS4344
adidas gyerek sportcipő GRAND COURT 2.0
10990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13090 Ft
-18%
Extra -20% az appban*
adidas baba teniszcipő TENSAUR SPORT 3.0 sötétkék, KI7580
adidas baba teniszcipő TENSAUR SPORT 3.0
10990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13490 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Puma gyerek sportcipő Puma Caven 2.0 Block AC+ Inf sötétkék
Puma gyerek sportcipő Puma Caven 2.0 Block AC+ Inf
9990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12690 Ft
-15%
Extra -10% az appban*
Puma Courtflex V3 Mesh gyerek sportcipő sötétkék 398085
Puma Courtflex V3 Mesh gyerek sportcipő
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15190 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
adidas Originals gyerek sportcipő HOOPS 4.0 MID sötétkék, JI0904
adidas Originals gyerek sportcipő HOOPS 4.0 MID
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16890 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
adidas gyerek sportcipő VL COURT 3.0 sötétkék, JR2213
adidas gyerek sportcipő VL COURT 3.0
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-19%
Extra -10% az appban*
UGG gyerek sportcipő LO LOWMEL fekete, 1166490K
UGG gyerek sportcipő LO LOWMEL
37990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 46990 Ft
-33%
Extra -10% az appban*
Shoo Pom gyerek bőr sportcipő sötétkék
Shoo Pom gyerek bőr sportcipő
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18790 Ft
Biomecanics gyerek bőr sportcipő sötétkék 261015
Biomecanics gyerek bőr sportcipő
22990 Ft
-23%
Extra -20% az appban*
Geox gyerek sportcipő sötétkék
Geox gyerek sportcipő
21290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-16%
Extra -10% az appban*
Polo Ralph Lauren gyerek sportcipő HERITAGE COURT III T-TOE EZ sötétkék, RL03358411
Polo Ralph Lauren gyerek sportcipő HERITAGE COURT III T-TOE EZ
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
Biomecanics gyerek sportcipő sötétkék, 251135
Biomecanics gyerek sportcipő
22990 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
Biomecanics sportcipő gyerek sötétkék 262159
Biomecanics sportcipő gyerek
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
Fedezd fel a/az Tommy Hilfiger termékeit
-31%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T3X9-34094
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 31990 Ft
-21%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T1X9-34369
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T3X9-35233
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
26990 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T3X9-34355
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 29990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T1X9-35253
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
27990 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger sportcipő sötétkék, T3X9-34380
Tommy Hilfiger sportcipő
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T1X9-35219
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
26990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T3X9-35268
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
24990 Ft
-14%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T1X9-34105
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
16590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19490 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Tommy Hilfiger sportcipő sötétkék, T3X9-34350
Tommy Hilfiger sportcipő
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-22%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T1X9-34342
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-25%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő sötétkék, T3X9-34376
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T1X9-35216
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
22990 Ft
-18%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek sötétkék T1XH-34335
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő fehér, T3X9-34378
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-20%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger sportcipő fehér, T3X9-34361
Tommy Hilfiger sportcipő
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek barna T3A9-35086
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
29990 Ft
-16%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő fehér T3X9-34372
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
24990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 29990 Ft
-10%
Extra -10% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő fehér, T3X9-34070
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 21290 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő T1X9-34366
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 29990 Ft
-21%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő fehér, T1X9-34347
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő szürke, T3A9-33988
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 25790 Ft
-33%
Extra -10% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő bézs, T3X9-34096
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 29990 Ft
-29%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő T1A9-34261
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Tommy Hilfiger sportcipő fehér, T3X9-34350
Tommy Hilfiger sportcipő
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-17%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő bézs, T3X9-33851
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek bézs T1A9-35064
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
26990 Ft
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek bézs T3A9-35074
Tommy Hilfiger sportcipő gyerek
29990 Ft
-24%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger sportcipő fehér, T3A9-34246
Tommy Hilfiger sportcipő
24990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 32990 Ft
-40%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő bézs, T1A9-33726
Tommy Hilfiger gyerek sportcipő
16190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft