Ray-Ban - Szemüveg 0RB2140.902.50 WAYFARER
0RB2140
Szín: barna
A termék nem elérhető
Úgy tűnik valaki megelőzött. Nézd meg a többi ajánlatunkat.
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
NapszemüvegRay-Ban kollekció. Sima üveggel és műanyag kerettel. UV400 védelem.
- Keret formája: téglalap
- UV-védelem.
- Lencse szélessége: 50 mm.
- A lencse magassaga: 41 mm.
- Fülbevaló hossza: 150 mm.
Termékjellemzők
Lencse típusa
egyszínű
Termékadatok
Gyártási kód
0RB2140.902.50
Szín
barna
Márka
Ray-Ban
Gyártó
Luxottica group S.p.A.
Piazzale Cadorna 3, 20123 Milano IT
https://www.essilorluxottica.com/en/brands/customer-care/ ; info@luxottica.com
Termék ID
PP84-OKU002_89X
Összetétel
Jelentős anyag: szintetikus anyag
Fedezd fel a/az Ray-Ban termékeit
-20% az MAY kóddal*