Ugrás a tartalomra

Answear Club

Liu Jo
5.0

Liu Jo női pamut t-shirt fehér WA6477 JS923

-30%Extra -10% az appban*
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: fehér
Válassz méretet
SUMMER SALE!

*Extra -10% a HOT kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

SUMMER SALE!
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Fehér Liu Jo póló nyomattal és strasszokkal – lezser stílus egy csipetnyi ragyogással

A Liu Jo fehér, női pamutpólója kényelmes viseletet és mozgásszabadságot kínál. Ez a divatos nyomattal és finom strasszokkal gazdagított modell kiváló alapot képez a városi, lezser összeállításokhoz, miközben kiemeli viselője egyéniségét.

Mitől különleges a Liu Jo női pamutpóló?

  • Normál szabása mozgásszabadságot és kényelmes viseletet biztosít
  • A pamut kötött anyag hagyja a bőrt lélegezni és kellemes tapintású
  • A rugalmas anyag segít az alakhoz való illeszkedésben anélkül, hogy korlátozná a mozgást
  • Lezser és városi stílusa számos hétköznapi, divatos összeállításhoz illik
  • A kifejező nyomat egyedi és divatos jelleget kölcsönöz a pólónak
  • A finom strasszok stílusos hangsúlyt adnak, gazdagítva a dizájnt
Termékjellemzők
Rugalmasság
rugalmas
Termékadatok
Gyártási kód
WA6477.JS923
Szín
fehér
Márka
Liu Jo
Termék ID
PPY2-TSD0M2_00X
Anyag
Teljes termék:
100% Pamut
Szabásvonal
Nyakkivágás:
kerek
Szabásvonal:
regular fit
Méret
A modell 174 cm magas és S-es méretet visel
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.

A címkén feltüntetett méretek eltérhetnek a megrendelt méretektől a használt átváltási tényező miatt – a márka termékeinek eredeti méretei a gyártó méretei. A pontos méretekért kérjük, nézd meg a mérettáblázatot.

Hasonló termékek
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo póló női pamut fehér WA6413 JS904
Liu Jo póló női pamut
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Liu Jo női pamut póló fehér WA6476 JS923
Liu Jo női pamut póló
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal fehér TA6251 JS003
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 29990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Liu Jo női pamut póló fehér WA6476 JS923
Liu Jo női pamut póló
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt fehér, VA5154.JS003
Liu Jo t-shirt
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fehér, WA6493 JS923
Liu Jo pamut póló
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt női pamut fehér WA6238 JS923
Liu Jo t-shirt női pamut
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt fehér, VA5155.JS360
Liu Jo t-shirt
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fehér, WA6237 JS923
Liu Jo pamut póló
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal fehér VA6170 JS003
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal
26990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fehér, WA6493 JS923
Liu Jo pamut póló
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló női, fehér, VA5151.JS923
Liu Jo pamut póló
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17890 Ft
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal fehér VA6170 JS003
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal
26990 Ft
Liu Jo póló női viszkóz fehér VA6168 JS360
Liu Jo póló női viszkóz
33990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fehér, WA6491 JS923
Liu Jo pamut póló
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
Liu Jo t-shirt női fehér VA6164 JS360
Liu Jo t-shirt női
33990 Ft
-13%
Extra -10% az appban*
Lauren Ralph Lauren pamut póló fehér, 200971071
Lauren Ralph Lauren pamut póló
32990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 37990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
Dkny t-shirt fehér, DJ6T1684
Dkny t-shirt
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
Samsoe Samsoe pamut póló SACAMINO fehér, F25200025
Samsoe Samsoe pamut póló SACAMINO
15990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Pinko T-shirt női pamut fehér 107094 A3C7
Pinko T-shirt női pamut
42990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 61990 Ft
-15% az appban*
Dkny pamut póló női, fehér, DP4T9994
Dkny pamut póló
9990 Ft
-22%
Extra -5% az appban*
Medicine pamut póló fehér
Medicine pamut póló
3690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 4790 Ft
Guess női pamut póló BEAR fehér V6YI06 K4273
Guess női pamut póló BEAR
16090 Ft
-25% az appban*
Abercrombie & Fitch pamut póló női, fehér, KI157-5109
Abercrombie & Fitch pamut póló
6550 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Armani Exchange t-shirt női, fehér, 8NYTCX YJG3Z, 8NYTCX YJG3Z NOS
Armani Exchange t-shirt
14190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
OUI pamut póló fehér, 96050
OUI pamut póló
14690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Desigual pamut póló női, fehér
Desigual pamut póló
10490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
Pepe Jeans pamut póló LILITH női, fehér, PL505837
Pepe Jeans pamut póló LILITH
12090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-50%
Extra -20% az appban*
Versace Jeans Couture pamut póló női, fehér, 78HAHT01 CJ00T
Versace Jeans Couture pamut póló
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 47990 Ft
Fedezd fel a/az Liu Jo termékeit
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal fehér VA6170 JS003
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal
26990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fehér, WA6491 JS923
Liu Jo pamut póló
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Liu Jo női pamut póló fehér WA6476 JS923
Liu Jo női pamut póló
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
Liu Jo t-shirt női fehér VA6164 JS360
Liu Jo t-shirt női
33990 Ft
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal fehér VA6170 JS003
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal
26990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fehér, WA6493 JS923
Liu Jo pamut póló
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal fehér TA6251 JS003
Liu Jo t-shirt női pamut elasztánnal
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 29990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo póló női pamut fehér WA6413 JS904
Liu Jo póló női pamut
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Liu Jo női pamut póló fehér WA6476 JS923
Liu Jo női pamut póló
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fehér, WA6493 JS923
Liu Jo pamut póló
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
Liu Jo t-shirt női fehér VA6164 JS360
Liu Jo t-shirt női
33990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fehér, WA6237 JS923
Liu Jo pamut póló
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
Liu Jo póló női viszkóz fehér VA6168 JS360
Liu Jo póló női viszkóz
33990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt női pamut fehér WA6238 JS923
Liu Jo t-shirt női pamut
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló női, fehér, VA5151.JS923
Liu Jo pamut póló
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17890 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt fehér, VA5155.JS360
Liu Jo t-shirt
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt fehér, VA5154.JS003
Liu Jo t-shirt
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15990 Ft
Liu Jo t-shirt női pamut bézs TA6285 JS923
Liu Jo t-shirt női pamut
29990 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt női, rózsaszín, TA5173 JS003
Liu Jo t-shirt
14990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19690 Ft
-23%
Extra -20% az appban*
Liu Jo t-shirt női, bézs, TA5173 JS003
Liu Jo t-shirt
15990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-17%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fekete, TF5143.JS003
Liu Jo pamut póló
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16890 Ft
Liu Jo t-shirt női pamut fekete VA6161 JS923
Liu Jo t-shirt női pamut
22990 Ft
Liu Jo top női viszkóz fekete VA6047 JS360
Liu Jo top női viszkóz
26990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Liu Jo póló női pamut fekete TA6284 JS923
Liu Jo póló női pamut
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló fekete, MF5456 JS923
Liu Jo pamut póló
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17190 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt női, rózsaszín, TA5214 JS003
Liu Jo t-shirt
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
Liu Jo t-shirt női, bézs, TA5255 JS088
Liu Jo t-shirt
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló bézs, TA6056 JS923
Liu Jo pamut póló
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
Liu Jo pamut póló női, bézs, TA5178 J5904
Liu Jo pamut póló
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24960 Ft