Ugrás a tartalomra

Answear Club

EA7 Emporio Armani

EA7 Emporio Armani edzős felső női pamut barna AF21060.7W001345

Válassz méretet
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

EA7 Emporio Armani barna edzős póló – mozgásszabadság és kényelem

Az EA7 Emporio Armani edzős póló olyan nőknek készült, akik értékelik a sportos stílus és a funkcionalitás ötvözését. Ez a 100% puha pamutból készült modell mozgásszabadságot biztosít edzés közben, miközben divatosan is mutat. Egy olyan ruhadarab, amelyet fizikai aktivitásokhoz terveztek, ahol a kényelem és a légáteresztő képesség a fontos.

Mi teszi különlegessé az EA7 Emporio Armani női pamut edzős pólót?

  • A laza relaxed fit szabás gátlások nélküli mozgásszabadságot biztosít aktivitás közben
  • A puha pamutból készült kivitel lehetővé teszi a bőr lélegzését edzés közben
  • Az elasztikus anyag illeszkedik az alakhoz, nem korlátozva a mozgást
  • Az ejtett vállú ujjak szabadságot és modern megjelenést kölcsönöznek
  • A kerek nyakkivágás klasszikus megjelenést és kényelmes viseletet biztosít
  • A sportos stílus vékony anyaggal kombinálva könnyűvé és légáteresztővé teszi a modellt
Termékjellemzők
Rugalmasság
rugalmas
Termékadatok
Gyártási kód
AF21060.7W001345
Gyártó színe
U6100
Szín
barna
Márka
EA7 Emporio Armani
Gyártó

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

Termék ID
9BY2-TSDZEN_84X
Anyag
Teljes termék:
100% Pamut
Szabásvonal
Nyakkivágás:
kerek
Ujj típusa:
ejtett válakkal
Szabásvonal:
relaxed fit
Méret
Méretre vonatkozó méretek:
S
Hossz:
53 cm
Hónalj alatti szélesség:
51 cm
A modell 174 cm magas és S-es méretet visel
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.
Hasonló termékek
EA7 Emporio Armani t-shirt női viszkózzal barna AF13919.7W000189
EA7 Emporio Armani t-shirt női viszkózzal
26990 Ft
-12%
Extra -5% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt barna, TJDQZ.8NTT65
EA7 Emporio Armani t-shirt
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
Guess t-shirt NEW CARRIE fekete, O5RI01 KBBU1
Guess t-shirt NEW CARRIE
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8590 Ft
-39%
Extra -10% az appban*
Guess női póló barna W6GI12 K3027
Guess női póló
10890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-15% az appban*
Medicine női póló barna
Medicine női póló
5790 Ft
Medicine női pamut póló barna
Medicine női pamut póló
6190 Ft
-41%
Extra -5% az appban*
Medicine póló női pamut barna
Medicine póló női pamut
2790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 4790 Ft
-41%
Extra -10% az appban*
Guess t-shirt női pamut elasztánnal barna W6GI19 K3042
Guess t-shirt női pamut elasztánnal
11790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
Armani Exchange női pamut póló barna XW001182 AF15085
Armani Exchange női pamut póló
26990 Ft
American Vintage női pamut póló szürke FIZ02A
American Vintage női pamut póló
22990 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton női vászon póló barna 3TKEE1009
United Colors of Benetton női vászon póló
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-12%
Extra -5% az appban*
Medicine pamut póló barna
Medicine pamut póló
4390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 4990 Ft
-46%
Extra -5% az appban*
Medicine t-shirt női viszkózzal barna
Medicine t-shirt női viszkózzal
6390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11990 Ft
-25% az appban*
DKNY t-shirt női pamuttal barna DP6T1756
DKNY t-shirt női pamuttal
20990 Ft
-15% az appban*
Medicine póló női barna
Medicine póló női
6690 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Marc O'Polo Póló női pamut barna 5000009995
Marc O'Polo Póló női pamut
8390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton női pamut póló barna 1C19D10G2
United Colors of Benetton női pamut póló
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
-50%
Extra -5% az appban*
Medicine t-shirt női barna
Medicine t-shirt női
5495 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 10990 Ft
HUGO Blue t-shirt női pamut elasztánnal Easy Tee_B barna 50523924
HUGO Blue t-shirt női pamut elasztánnal Easy Tee_B
17990 Ft
-50%
Extra -5% az appban*
Medicine póló női pamut barna
Medicine póló női pamut
6995 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-15% az appban*
Guess t-shirt női pamuttal TRACEY barna V6RI07 J1314
Guess t-shirt női pamuttal TRACEY
16990 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Salewa sportos póló Puez Melange barna
Salewa sportos póló Puez Melange
9990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Sisley t-shirt női pamuttal barna 3TNHL4007
Sisley t-shirt női pamuttal
4690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 5990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
Sisley póló női pamut barna 3QNXL109E
Sisley póló női pamut
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-44%
Extra -5% az appban*
Medicine t-shirt női vászon barna
Medicine t-shirt női vászon
6390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11490 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
Sisley T-shirt női barna 36ZXL108H
Sisley T-shirt női
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-10%
Extra -10% az appban*
Miss Sixty t-shirt barna, 6S3SJ56300
Miss Sixty t-shirt
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26690 Ft
-15% az appban*
Medicine basic női modállal barna
Medicine basic női modállal
8590 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut póló barna, 3GA8D4029
United Colors of Benetton pamut póló
6490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8190 Ft
adidas Originals t-shirt STN FBALL barna, KA2671
adidas Originals t-shirt STN FBALL
24990 Ft
Fedezd fel a/az EA7 Emporio Armani termékeit
EA7 Emporio Armani t-shirt női viszkózzal barna AF13919.7W000189
EA7 Emporio Armani t-shirt női viszkózzal
26990 Ft
-12%
Extra -5% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt barna, TJDQZ.8NTT65
EA7 Emporio Armani t-shirt
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-30% az appban*
EA7 Emporio Armani edzős póló fekete, TJEMZ.8NTT70
EA7 Emporio Armani edzős póló
23990 Ft
-22%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani T-shirt női pamut bézs AF12957.7W000999
EA7 Emporio Armani T-shirt női pamut
27990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 35990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt szürke, AF18401.7W000993
EA7 Emporio Armani t-shirt
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt női, fekete
EA7 Emporio Armani t-shirt
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani pamut póló fekete, AF12503.7W000407
EA7 Emporio Armani pamut póló
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 25890 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt női, fekete
EA7 Emporio Armani t-shirt
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 42990 Ft
EA7 Emporio Armani edzős felső női pamut szürke AF21060.7W001345
EA7 Emporio Armani edzős felső női pamut
27990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt női, fehér
EA7 Emporio Armani t-shirt
17490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 34990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt női, rózsaszín
EA7 Emporio Armani t-shirt
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt női pamut fekete AF19935.7W001008
EA7 Emporio Armani t-shirt női pamut
29990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 37990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani női pamut póló bézs AF19935.7W001008
EA7 Emporio Armani női pamut póló
29990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 37990 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt barna, TJDQZ.8NTT65
EA7 Emporio Armani t-shirt
27590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 35990 Ft
EA7 Emporio Armani női t-shirt pamut elasztánnal fehér AF10373.7W001405
EA7 Emporio Armani női t-shirt pamut elasztánnal
32990 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani pamut póló fekete, AF21636.7W001096
EA7 Emporio Armani pamut póló
27690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani pamut póló bézs, AF21060.7W000926
EA7 Emporio Armani pamut póló
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-30% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt női, fekete
EA7 Emporio Armani t-shirt
34990 Ft
-13%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani pamut póló rózsaszín, AF12503.7W000414
EA7 Emporio Armani pamut póló
14690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16890 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt rózsaszín, AF12115.7W000798
EA7 Emporio Armani t-shirt
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16290 Ft
-10%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani női póló viszkózzal rózsaszín AF13919.7W000189
EA7 Emporio Armani női póló viszkózzal
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
EA7 Emporio Armani női t-shirt pamut elasztánnal szürke AF14880.7W001399
EA7 Emporio Armani női t-shirt pamut elasztánnal
30990 Ft
-38%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani pamut póló fehér, AF13243.7W000148
EA7 Emporio Armani pamut póló
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-11%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani pamut póló bézs, AF13741.7X000128
EA7 Emporio Armani pamut póló
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19090 Ft
-33%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt fekete, AF10373.7W000455
EA7 Emporio Armani t-shirt
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-19%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt női pamut piros AF20775.7W001466
EA7 Emporio Armani t-shirt női pamut
33990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 41990 Ft
-12%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt fekete, AF12115.7W000798
EA7 Emporio Armani t-shirt
14990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17190 Ft
-30% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt női, fekete
EA7 Emporio Armani t-shirt
33990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani t-shirt női, fehér, TJQCZ.6DTT17
EA7 Emporio Armani t-shirt
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
-10%
Extra -10% az appban*
EA7 Emporio Armani edzős póló rózsaszín, AF19155.7W000557
EA7 Emporio Armani edzős póló
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23490 Ft