Ugrás a tartalomra

Answear Club

Calvin Klein Underwear
1.0

Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág 5-ös csomagkék 000NB2876A

-27%Extra -10% az appban*
20990 Ft(4198 Ft / db)
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: kék
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi 5-ös csomag kék 000NB2876A
Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág 5-ös csomag kék 000NB2876A
Válassz méretet
SUMMER SALE!

*Extra -10% a HOT kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

SUMMER SALE!
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Calvin Klein Underwear kék alsónadrág – kényelem és minimalizmus ötös csomagban

A Calvin Klein Underwear alsónadrágok klasszikus fazonú férfifehérneműk, amelyek kényelmet és mozgásszabadságot biztosítanak. Rugalmas kötött anyagból készültek, kiváló választás a minimalista dizájnt és az optimális illeszkedést kedvelő férfiak számára. Ez az ötös csomag minden gardrób alapdarabja, sokoldalúságot és kényelmet kínál.

A Calvin Klein Underwear alsónadrágok ötös csomagjának főbb jellemzői

  • A klasszikus alsónadrág fazon optimális tartást és mozgásszabadságot biztosít
  • A rugalmas, elasztánt tartalmazó kötött anyag lehetővé teszi a tökéletes illeszkedést és a viselési kényelmet
  • A sima minta, valamint a normál derékmagasság hozzájárulnak a sokoldalúsághoz és a minimalista megjelenéshez
  • A széles, Calvin Klein logóval ellátott derékpánt helyén tartja a fehérneműt nyomás nélkül
  • A praktikus ötös csomag gazdaságos megoldást és a mindennapi gardrób kiegészítését jelenti
Termékjellemzők
Rugalmasság
rugalmas
Többdarabos kiszerelés
5-es csomag
Termékadatok
Gyártási kód
000NB2876A
Szín
kék
Márka
Calvin Klein Underwear
Termék ID
99KK-BIM0UA_95X
Anyag
Teljes termék:
95% Pamut, 5% Elasztán
Hasonló termékek
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16590 Ft
-36%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó LV00NB3996
Calvin Klein Underwear boxeralsó
8190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág pamut-elasztán 3-as csomag kék 0000U2661G
Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág pamut-elasztán 3-as csomag
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi 5-ös csomag kék 000NB2876A
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi 5-ös csomag
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag kék LV00NB4286
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
14990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag kék LV00NB4269
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag
14990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 20990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag kék 000NB2877A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
17990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 28990 Ft
-36%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó LV00NB3996
Calvin Klein Underwear boxeralsó
8190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag türkiz 000NB3651A
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-42%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag kék LV00NB4446
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-45%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi kék LV00NB4127
Calvin Klein Underwear férfi
7690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-27%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó 3-as csomag kék LV00NB4472
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó 3-as csomag
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag kék 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-23%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag kék LV00NB4472
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag
12290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag kék 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-33%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó pamut elasztánnal 3-as csomag kék 000NB3608A
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó pamut elasztánnal 3-as csomag
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag kék 000NB3651A
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag kék 000NB2877A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
21690 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 28990 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag kék LV00NB4389
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-pack kék 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-pack
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-22%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó 3 db férfi, LV00NB4392
Calvin Klein Underwear boxeralsó 3 db
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag kék 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-39%
Extra -10% az appban*
BOSS testhezálló boxeralső férfi viszkózzal Trunk 3P Revive 3-as csomag kék 50492200
BOSS testhezálló boxeralső férfi viszkózzal Trunk 3P Revive 3-as csomag
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 21990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Nike testhezálló boxeralsó férfi 3-as csomag kék 0000KE1224
Nike testhezálló boxeralsó férfi 3-as csomag
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Nike boxeralsó férfi 3-as csomag kék NQ00KE1284
Nike boxeralsó férfi 3-as csomag
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-40%
Extra -10% az appban*
Levi's boxeralsó férfi pamut elasztánnal 2-es csomag kék 37149-1293
Levi's boxeralsó férfi pamut elasztánnal 2-es csomag
7690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Tommy Hilfiger boxeralsó férfi, UM0UM02854
Tommy Hilfiger boxeralsó
6990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-39%
Extra -10% az appban*
U.S. Polo Assn. boxeralsó USPA BRAND 3 db MUP4439
U.S. Polo Assn. boxeralsó USPA BRAND 3 db
7990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13290 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
BOSS boxeralsó férfi pamut elasztánnal Trunk 3P BOSS ONE 3-as csomag kék 50544263
BOSS boxeralsó férfi pamut elasztánnal Trunk 3P BOSS ONE 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
BOSS boxeralsó 3 db fekete, 50531685
BOSS boxeralsó 3 db
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11090 Ft
Fedezd fel a/az Calvin Klein Underwear termékeit
-42%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag kék LV00NB4446
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag kék 000NB3651A
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-pack kék 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-pack
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag kék 000NB2877A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
17990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 28990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag kék 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag kék 000NB3608A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16590 Ft
-36%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó LV00NB3996
Calvin Klein Underwear boxeralsó
8190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag türkiz 000NB3651A
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-22%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó 3 db férfi, LV00NB4392
Calvin Klein Underwear boxeralsó 3 db
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-45%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi kék LV00NB4127
Calvin Klein Underwear férfi
7690 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-27%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi 5-ös csomag kék 000NB2876A
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi 5-ös csomag
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag kék 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-33%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó pamut elasztánnal 3-as csomag kék 000NB3608A
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó pamut elasztánnal 3-as csomag
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-36%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó LV00NB3996
Calvin Klein Underwear boxeralsó
8190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 12990 Ft
-23%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag kék LV00NB4472
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag
12290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag kék LV00NB4269
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag
14990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 20990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag kék LV00NB4286
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
14990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag kék LV00NB4389
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág pamut-elasztán 3-as csomag kék 0000U2661G
Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág pamut-elasztán 3-as csomag
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-27%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó 3-as csomag kék LV00NB4472
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó 3-as csomag
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag kék 000NB2877A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
21690 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 28990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag kék 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-39%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear 3-as csomag fekete 000NB3775A
Calvin Klein Underwear 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-30%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag szürke LV00NB4576
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
13990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag rózsaszín 000NB3651A
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-40%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag fehér LV00NB4389
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
11890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear - Boxeralsó (3 db)
Calvin Klein Underwear - Boxeralsó (3 db)
11490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-29%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut 5-ös csomag fekete LV00NB1429
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut 5-ös csomag
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-38%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamuttal 3-as csomag fekete LV00NB4394
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamuttal 3-as csomag
12290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft