Ugrás a tartalomra

Answear Club

Calvin Klein Underwear
4.7

Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág 3-as csomag fekete 000NB3610A

-25%Extra -20% az appban*
15590 Ft(5197 Ft / db)
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: fekete
Válassz méretet
SUMMER SALE!

*Extra -20% a HOT kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

SUMMER SALE!
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Fekete Calvin Klein Underwear alsónadrág – kényelem és stílus praktikus 3-as csomagban

A Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág egy klasszikus fehérnemű fazon, amely kényelmet és mozgásszabadságot biztosít. Rugalmas kötött anyagból készült, kiválóan alkalmas alapdarabként különféle szettekhez, miközben időtlen, sima dizájnt kínál.

Calvin Klein Underwear alsónadrág 3-as csomag – főbb jellemzők

  • Férfi alsónadrág klasszikus szabással, amely optimális tartást és kényelmet biztosít egész nap
  • Rugalmas anyag, amely lehetővé teszi a kényelmes illeszkedést az alakhoz, teljes mozgásszabadságot biztosítva
  • A puha kötött anyagból való elkészítés kellemes bőrérzetet és jó légáteresztést biztosít
  • A sima minta az anyagon lehetővé teszi az univerzális illeszkedést bármilyen szetthez, látható vonalak nélkül
  • A praktikus 3-as csomag gazdaságos választás, amely három fekete modellel egészíti ki a ruhatárat
Termékjellemzők
Rugalmasság
rugalmas
Többdarabos kiszerelés
3-as csomag
Termékadatok
Gyártási kód
000NB3610A
Gyártó színe
4W8
Szín
fekete
Márka
Calvin Klein Underwear
Gyártó

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

Termék ID
9BYH-BIM08H_99C
Anyag
Teljes termék:
88% Poliészter, 12% Elasztán
Hasonló termékek
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete LV00NB4388
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag fekete LV00NB4389
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag többszínű 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-38%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete LV00NB4388
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag fekete LV00NB4395
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
25990 Ft
-45%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralső férfi 3-as csomag fekete LV00NB4409
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralső férfi 3-as csomag
10990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete LV00NB4388
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
16990 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-44%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag fekete 000NB3794A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag fekete LV00NB4389
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag fekete LV00NB4269
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag
15790 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 20990 Ft
-40%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi modállal 3-as csomag fekete LV00NB4192
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi modállal 3-as csomag
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-31%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag fekete LV00NB4473
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag
10990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag fekete LV00NB4390
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag fekete LV00NB4390
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
25990 Ft
-28%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear Boxeralsó férfi 3-as csomag fekete LV00NB4536
Calvin Klein Underwear Boxeralsó férfi 3-as csomag
16390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-31%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi testhezálló boxeralsó pamuttal 3-as csomag fekete 000NB3609A
Calvin Klein Underwear férfi testhezálló boxeralsó pamuttal 3-as csomag
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear laza boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete LV00NB4267
Calvin Klein Underwear laza boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag fekete 000NB2877A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
17990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 28990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag rózsaszín 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamuttal 3-as csomag fekete LV00NB4606
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamuttal 3-as csomag
16990 Ft
-40%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut 5-ös csomag fekete LV00NB1429
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut 5-ös csomag
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-32%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi pamut elasztánnal fekete LV00NB4504
Calvin Klein Underwear férfi pamut elasztánnal
9490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-37%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 5-ös csomag fekete LV00NB4551
Calvin Klein Underwear férfi 5-ös csomag
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-30% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi csipke fekete LV00NB4517
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi csipke
13890 Ft
-44%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó fekete, LV00NB4434
Calvin Klein Underwear boxeralsó
7790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 13990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó pamut elasztánnal 5-ös csomag fekete 000NB2734A
Calvin Klein Underwear férfi boxeralsó pamut elasztánnal 5-ös csomag
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi 3-as csomag fekete LV00NB4409
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi 3-as csomag
16990 Ft
Fedezd fel a/az Calvin Klein Underwear termékeit
-40%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear laza boxeralsó férfi pamut fekete LV00NM3002
Calvin Klein Underwear laza boxeralsó férfi pamut
8890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 14990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag fekete LV00NB4389
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut 3-as csomag fekete 000NB4003A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut 3-as csomag
13490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete 0000U2661G
Calvin Klein alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-38%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamuttal 3-as csomag fekete LV00NB4394
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamuttal 3-as csomag
12290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag türkiz 000NB1770A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-14%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó fekete, LV00NB4440
Calvin Klein Underwear boxeralsó
6390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 7490 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-ös csomag fekete 000NB2734A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-ös csomag
17990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 28990 Ft
-39%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi 3-as csomag fekete 000NB3611A
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag fekete 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 3-as csomag
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi fekete LV00NB4494
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi
9990 Ft
-36%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear - Boxeralsó (3 db)
Calvin Klein Underwear - Boxeralsó (3 db)
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-27%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag fekete LV00NB4537
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
16590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-31%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag fekete LV00NB4473
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag
10990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
Calvin Klein Underwear férfi pamut boxeralsó fekete 000NB4002A
Calvin Klein Underwear férfi pamut boxeralsó
15190 Ft
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamuttal 3-as csomag fekete LV00NB4606
Calvin Klein Underwear alsónadrág férfi pamuttal 3-as csomag
16990 Ft
-39%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi pamuttal 3-as csomag fekete 000NB3609A
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi pamuttal 3-as csomag
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 20990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag fekete 000NB2877A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
17990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 28990 Ft
-40%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut 5-ös csomag fekete LV00NB1429
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut 5-ös csomag
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi 3-as csomag fekete LV00NB4286
Calvin Klein Underwear testhezálló boxeralsó férfi 3-as csomag
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-44%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag fekete 000NB3794A
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
16090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft
-31%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi testhezálló boxeralsó pamuttal 3-as csomag fekete 000NB3609A
Calvin Klein Underwear férfi testhezálló boxeralsó pamuttal 3-as csomag
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag fekete LV00NB4395
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi pamut elasztánnal 5-es csomag
25990 Ft
-40%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag fekete LV00NB4389
Calvin Klein Underwear férfi 3-as csomag
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-13%
Extra -20% az appban*
Calvin Klein Underwear alsónadrág fekete, LV00NB4439
Calvin Klein Underwear alsónadrág
5990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 6890 Ft
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag fekete LV00NB4622
Calvin Klein Underwear boxeralsó férfi 3-as csomag
18990 Ft
-15%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág pamut elasztánnal 3-as csomag fekete
Calvin Klein Underwear férfi alsónadrág pamut elasztánnal 3-as csomag
15990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein boxeralsó fekete, férfi
Calvin Klein boxeralsó
12790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft