Ugrás a tartalomra

Answear Club

BOSS Green
5.0

BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Teezöld 50506373

Szín: bézs
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee fehér 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee kék 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee bézs 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee lila 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee kék 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee türkiz 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee sötétkék 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee zöld 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee zöld 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee zöld 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee szürke 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee kék 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee barna 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee fekete 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee fekete 50506373
Válassz méretet
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

BOSS Green zöld nyomott mintás elasztikus pamut póló

A BOSS Green zöld póló egy férfi póló, amely ötvözi a viselési kényelmet a modern dizájnnal. Puha, elasztántartalmú pamutból készült, egész napos mozgásszabadságot és kényelmet biztosít. Ez a modell tökéletesen illeszkedik a casual és streetwear szettekbe, hangsúlyozva az egyéni jelleget.

Mi teszi különlegessé a BOSS Green férfi pamut pólót?

  • A regular fit szabás mozgásszabadságot biztosít, úgy simul az alakra, hogy nem korlátozza a mozgást
  • Puha elasztántartalmú pamutból készült, kényelmet és rugalmasságot biztosít viselés közben
  • Tökéletesen illeszkedik a casual és streetwear szettekbe, hangsúlyozva a városi stílust
  • A kerek nyakkivágás klasszikusan simul a nyakhoz, univerzális jelleget kölcsönözve neki
  • A márkajelzéses logó nyomat feltűnő akcentust képez, amely kiemeli ezt a modellt
  • A vékony pamut kötött anyag légáteresztést és könnyed viseletet biztosít
Termékjellemzők
Rugalmasság
rugalmas
Termékadatok
Gyártási kód
50506373
Gyártó színe
336
Szín
bézs
Márka
BOSS Green
Termék ID
PPYH-TSM00U_80C
Anyag
Teljes termék:
95% Pamut, 5% Elasztán
Szabásvonal
Nyakkivágás:
kerek
Szabásvonal:
regular fit
Méret
A modell 189 cm magas és M-es méretet visel
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.
Hasonló termékek
-20%
Extra -10% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee bézs 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-41%
Extra -10% az appban*
BOSS Green t-shirt TS_Join GRX bézs, nyomott mintás, 50557354
BOSS Green t-shirt TS_Join GRX
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-36%
Extra -20% az appban*
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10 bézs 50519368
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10
15990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
BOSS Green férfi t-shirt pamuttal bézs 50559235
BOSS Green férfi t-shirt pamuttal
27990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 38990 Ft
-24%
Extra -20% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut Tee 10 bézs 50519368
BOSS Green t-shirt férfi pamut Tee 10
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10 bézs 50519368
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-24%
Extra -20% az appban*
BOSS Green T-shirt férfi pamut bézs 50559361
BOSS Green T-shirt férfi pamut
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
BOSS Green férfi póló pamuttal bézs 50559363
BOSS Green férfi póló pamuttal
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-39%
Extra -10% az appban*
Boss Green pamut póló bézs, férfi, nyomott mintás, 50530997
Boss Green pamut póló
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 37990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
BOSS Green pamut póló TS_Unity bézs, nyomott mintás, 50554557
BOSS Green pamut póló TS_Unity
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-17%
Extra -5% az appban*
BOSS Green pamut póló bézs, nyomott mintás, 50548411
BOSS Green pamut póló
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-26%
Extra -10% az appban*
Napapijri pamut póló SMALL BOX bézs, nyomott mintás, NP0A88TRN1J1
Napapijri pamut póló SMALL BOX
8790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11890 Ft
-17%
Extra -20% az appban*
Guess férfi t-shirt pamuttal HEDLEY bézs Z2YI12 JR06K
Guess férfi t-shirt pamuttal HEDLEY
7990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9690 Ft
-15% az appban*
Medicine férfi pamut póló bézs
Medicine férfi pamut póló
9490 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
Lindbergh pamut póló bézs, férfi, nyomott mintás, 30-400235
Lindbergh pamut póló
4990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 6590 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Timberland pamut póló bézs, férfi, nyomott mintás, TB0A5UPQCM91
Timberland pamut póló
8190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11990 Ft
-15% az appban*
G-Star férfi pamut póló Lash bézs D16396-2653
G-Star férfi pamut póló Lash
15990 Ft
-28%
Extra -20% az appban*
Tommy Hilfiger pamut póló bézs, nyomott mintás, MW0MW41470
Tommy Hilfiger pamut póló
10890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15190 Ft
-15% az appban*
Vans pamut póló Premium Classics LX Vans Clash bézs, férfi, nyomott mintás, VN000HQ73KS1
Vans pamut póló Premium Classics LX Vans Clash
11390 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Calvin Klein pamut póló bézs, férfi, nyomott mintás, K10K114164
Calvin Klein pamut póló
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-35%
Extra -10% az appban*
Guess Originals pamut póló bézs, nyomott mintás, M6RI57 K8FQ4
Guess Originals pamut póló
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Reebok pamut póló Brand Proud bézs, férfi, nyomott mintás, 100076380
Reebok pamut póló Brand Proud
7990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
Joop! pamut póló bézs, nyomott mintás, 30100514
Joop! pamut póló
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Pepe Jeans t-shirt férfi pamut EGGO N bézs PM508208
Pepe Jeans t-shirt férfi pamut EGGO N
6390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8990 Ft
-40%
Extra -10% az appban*
Les Deux pamut póló bézs, férfi, nyomott mintás, LDM101194
Les Deux pamut póló
13790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Vans pamut póló bézs, férfi, nyomott mintás, VN000HFFFS81
Vans pamut póló
7990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15990 Ft
-21%
Extra -20% az appban*
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt férfi pamut bézs A1M17002
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt férfi pamut
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Napapijri pamut póló FLINT bézs, nyomott mintás, NP0A4FZZFX31
Napapijri pamut póló FLINT
11890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16990 Ft
-12%
Extra -10% az appban*
Hummel pamut póló bézs, nyomott mintás, 230025
Hummel pamut póló
7390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 8490 Ft
Fedezd fel a/az BOSS Green termékeit
-24%
Extra -20% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut Tee 10 bézs 50519368
BOSS Green t-shirt férfi pamut Tee 10
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-20%
Extra -10% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee bézs 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-30% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut TS_Structure bézs 50564097
BOSS Green t-shirt férfi pamut TS_Structure
31990 Ft
-36%
Extra -20% az appban*
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10 bézs 50519368
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10
15990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-39%
Extra -10% az appban*
Boss Green pamut póló bézs, férfi, nyomott mintás, 50530997
Boss Green pamut póló
22990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 37990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10 bézs 50519368
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-41%
Extra -10% az appban*
BOSS Green t-shirt TS_Join GRX bézs, nyomott mintás, 50557354
BOSS Green t-shirt TS_Join GRX
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-24%
Extra -20% az appban*
BOSS Green T-shirt férfi pamut bézs 50559361
BOSS Green T-shirt férfi pamut
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
BOSS Green férfi t-shirt pamuttal bézs 50559235
BOSS Green férfi t-shirt pamuttal
27990 Ft
A legalacsonyabb ár a termék eladásra való megjelenése óta: 38990 Ft
-21%
Extra -10% az appban*
BOSS Green férfi póló pamuttal bézs 50559363
BOSS Green férfi póló pamuttal
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
BOSS Green pamut póló TS_Unity bézs, nyomott mintás, 50554557
BOSS Green pamut póló TS_Unity
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-17%
Extra -5% az appban*
BOSS Green pamut póló bézs, nyomott mintás, 50548411
BOSS Green pamut póló
13290 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 16090 Ft
-30% az appban*
BOSS Green T-shirt férfi pamut Tee 10 narancssárga 50519368
BOSS Green T-shirt férfi pamut Tee 10
27990 Ft
-24%
Extra -20% az appban*
BOSS Green póló férfi pamut Tee 10 szürke 50519368
BOSS Green póló férfi pamut Tee 10
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-30% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut TS_GOC Swing AO Sötétkék 50566856
BOSS Green t-shirt férfi pamut TS_GOC Swing AO
38990 Ft
-32%
Extra -20% az appban*
BOSS Green t-shirt TS_TOC Spin CB fehér, sima, 50554544
BOSS Green t-shirt TS_TOC Spin CB
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 39990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee sötétkék 50506373
BOSS Green t-shirt férfi pamut elasztánnal Tee
16590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-25%
Extra -20% az appban*
BOSS Green férfi Póló Fehér 50559207
BOSS Green férfi Póló
29990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 39990 Ft
-30% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut TS_Structure fekete 50564097
BOSS Green t-shirt férfi pamut TS_Structure
31990 Ft
-32%
Extra -20% az appban*
BOSS Green t-shirt zöld, nyomott mintás, 50531240
BOSS Green t-shirt
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-32%
Extra -10% az appban*
BOSS Green pamut póló Tee 5 fehér, sima, 50554862
BOSS Green pamut póló Tee 5
20990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
BOSS Green t-shirt fekete, férfi, nyomott mintás, 50537847
BOSS Green t-shirt
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
-30% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut TS_Structure fehér 50564097
BOSS Green t-shirt férfi pamut TS_Structure
31990 Ft
BOSS Green t-shirt férfi pamuttal TS_Network Flag fehér 50566853
BOSS Green t-shirt férfi pamuttal TS_Network Flag
28890 Ft
-30%
Extra -20% az appban*
BOSS Green basic férfi selyemmel BOSS X PORSCHE zöld 50558363
BOSS Green basic férfi selyemmel BOSS X PORSCHE
55990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 79990 Ft
-30%
Extra -20% az appban*
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10 fekete 50519368
BOSS Green férfi pamut póló Tee 10
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 25990 Ft
-30% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi TS_TOC Game 2 fehér 50564786
BOSS Green t-shirt férfi TS_TOC Game 2
38990 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
BOSS Green t-shirt férfi pamut BOSS X PORSCHE zöld 50559821
BOSS Green t-shirt férfi pamut BOSS X PORSCHE
41990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 59990 Ft
-25%
Extra -20% az appban*
BOSS Green T-shirt férfi kék 50559199
BOSS Green T-shirt férfi
29990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 39990 Ft
BOSS Green t-shirt
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft