Ugrás a tartalomra

Answear Club

Answear.LAB
4.5

Answear.LAB Nyári ruha lenvászonnal lila sima

-28%Extra -10% az appban*
24990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 34990 Ft
Árazási kisokos - Tudj meg többet! >
Szín: lila
Answear.LAB nyári ruha lenvászonnal piros sima
Answear.LAB Nyári ruha lenvászonnal lila sima
Válassz méretet
SUMMER SALE!

*Extra -10% a HOT kóddal, min 2 termék vásárlásakor az appban.

SUMMER SALE!
Letöltöm
INGYENES SZÁLLÍTÁS 26 000 Ft-tól
VISSZAÁRU ÉS REKLAMÁCIÓ
Visszaküldés 30 napon belül

Answear.LAB lila maxi ruha – tökéletes nyárra és különleges pillanatokra

Az Answear.LAB lila maxi ruhája egy harangszabású, maxi hosszúságú kreáció, amely könnyedséget, szabadságot és elegáns megjelenést biztosít. Ez a lyocellből, len hozzáadásával készült modell sima mintázatával és vékony, állítható pántjaival tűnik ki. Kiváló választás a nyári napokra, társasági összejövetelekre vagy esti kiruccanásokra, ötvözve a klasszikus stílust a minimalista dizájnnal.

Az Answear.LAB harangszabású ruhája – mitől különleges?

  • Harangszabású maxi fazon – elősegíti a mozgásszabadságot és könnyedséget kölcsönöz az alaknak
  • Lyocell len hozzáadásával – vékony szerkezetű, kellemes tapintású és szellős anyag
  • Nem elasztikus anyag – megtartja a ruha fazonját, elegáns megjelenést biztosítva
  • Matt felületű anyag – finom, elegáns jelleget kölcsönöz a ruhának
  • V-nyakkivágás – optikailag karcsúsítja a nyakat és finoman kiemeli a kulcscsontot
  • Bélés nélküli – hozzájárul a könnyedséghez és a szellősséghez, ideális a forró napokra
  • Praktikus oldalsó zsebek – növelik a funkcionalitást, lehetővé téve az apróságok tárolását
  • Vékony, állítható pántok – lehetővé teszik az alakhoz való igazítást és a kényelmes viseletet
  • Sima mintázat – hangsúlyozza a ruha minimalista és klasszikus jellegét
  • Cipzáras rögzítés – megkönnyíti a ruha fel- és levételét, megőrizve annak esztétikáját
Termékjellemzők
Rögzítés
cipzárral
Rugalmasság
nem rugalmas
Szabás hossza
maxi
Bélés jellemzője
bélés nélkül
Termékadatok
Gyártási kód
JH3255
Gyártó színe
PURPLE
Szín
lila
Márka
Answear.LAB
Gyártó

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

Termék ID
BPY2-SUD111_44X
Anyag
Teljes termék:
70% Lyocell, 30% Len
Szabásvonal
Nyakkivágás:
v-nyak/spitz
Pántok típusa:
vékony, állítható
Modell szabásvonala:
kiszélesedő
Méret
Méretre vonatkozó méretek:
S
Hónalj alatti szélesség:
43 cm
Standard méret
Javasoljuk, hogy azt a méretet válaszd, amelyet általában viselsz.
Hasonló termékek
-28%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha lila, mini, harang alakú
Answear.LAB ruha
8390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11790 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha lila, mini, harang alakú
Answear.LAB ruha
6890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9690 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB pamut ruha lila, midi, harang alakú
Answear.LAB pamut ruha
13490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-30% az appban*
Answear.LAB ruha lila sima
Answear.LAB ruha
51990 Ft
-25% az appban*
Answear.LAB ruha lila, mini, testhezálló
Answear.LAB ruha
12990 Ft
Answear.LAB ruha lila sima
Answear.LAB ruha
51990 Ft
-11%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB selyem ruha lila, maxi, harang alakú
Answear.LAB selyem ruha
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-22%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha bambuszrostból lila sima
Answear.LAB ruha bambuszrostból
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 34990 Ft
Answear.LAB rakott ruha lila sima
Answear.LAB rakott ruha
83990 Ft
-30% az appban*
Answear.LAB ruha pamut lila sima
Answear.LAB ruha pamut
52990 Ft
-17%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha lila, midi, testhezálló
Answear.LAB ruha
7790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9390 Ft
-40%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha bambuszrostból lila sima
Answear.LAB ruha bambuszrostból
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 36990 Ft
-30% az appban*
BIZUU nyári viszkóz MASSI lila virágos MASSI FIOLETOWY
BIZUU nyári viszkóz MASSI
99990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Sisley ruha lila, maxi, harang alakú
Sisley ruha
31990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 63990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Pinko ruha viszkózzal lila 106940 A3BD
Pinko ruha viszkózzal
55990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 81990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Pinko selyemkeverékes ruha lila, mini, oversize, 102306.A193
Pinko selyemkeverékes ruha
84990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 169990 Ft
-45%
Extra -20% az appban*
Medicine Ruha viszkóz lila
Medicine Ruha viszkóz
12990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23990 Ft
-24%
Extra -10% az appban*
Polo Ralph Lauren pamut ruha lila, midi, harang alakú, 211A96363
Polo Ralph Lauren pamut ruha
101990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 134990 Ft
Farm Rio kiszélesedő ruha viszkóz lila 356468
Farm Rio kiszélesedő ruha viszkóz
112990 Ft
-18%
Extra -10% az appban*
United Colors of Benetton pamut ruha lila, midi, egyenes, 3W0C5V02F
United Colors of Benetton pamut ruha
8990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 10990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
MAX&Co. ruha lila, mini, harang alakú, 2426226051200
MAX&Co. ruha
30490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 60990 Ft
-46%
Extra -10% az appban*
Sisley ruha lila, mini, egyenes
Sisley ruha
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22490 Ft
-30%
Extra -10% az appban*
Abercrombie & Fitch ruha lila, midi, testhezálló
Abercrombie & Fitch ruha
24990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 35990 Ft
-40%
Extra -10% az appban*
Patrizia Pepe ruha lila, mini, testhezálló
Patrizia Pepe ruha
48990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 81990 Ft
-40%
Extra -20% az appban*
MAX&Co. ruha lila, mini, egyenes, 2526226131200
MAX&Co. ruha
50990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 84990 Ft
-50%
Extra -5% az appban*
Medicine ruha lila
Medicine ruha
9495 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 18990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Herve Leger ruha Rowan lila, mini, testhezálló, MSB8511984
Herve Leger ruha Rowan
134990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 195990 Ft
-15% az appban*
Marella babydoll pamut Emme by Marella lila csíkos 2615221232200
Marella babydoll pamut Emme by Marella
60990 Ft
-37%
Extra -10% az appban*
Résumé ruha AdalaineRS Dress lila, mini, egyenes, 20741129
Résumé ruha AdalaineRS Dress
19990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 31990 Ft
-23%
Extra -10% az appban*
Marc O'Polo pamut ruha lila, mini, harang alakú, 5000006085
Marc O'Polo pamut ruha
25990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 33990 Ft
Fedezd fel a/az Answear.LAB termékeit
-11%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB selyem ruha lila, maxi, harang alakú
Answear.LAB selyem ruha
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha lila, mini, harang alakú
Answear.LAB ruha
8390 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 11790 Ft
-40%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha bambuszrostból lila sima
Answear.LAB ruha bambuszrostból
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 36990 Ft
-22%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha bambuszrostból lila sima
Answear.LAB ruha bambuszrostból
26990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 34990 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha lila, mini, harang alakú
Answear.LAB ruha
6890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9690 Ft
Answear.LAB ruha lila sima
Answear.LAB ruha
51990 Ft
-30% az appban*
Answear.LAB ruha lila sima
Answear.LAB ruha
51990 Ft
-30% az appban*
Answear.LAB ruha pamut lila sima
Answear.LAB ruha pamut
52990 Ft
-17%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha lila, midi, testhezálló
Answear.LAB ruha
7790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 9390 Ft
Answear.LAB rakott ruha lila sima
Answear.LAB rakott ruha
83990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB pamut ruha lila, midi, harang alakú
Answear.LAB pamut ruha
13490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-25% az appban*
Answear.LAB ruha lila, mini, testhezálló
Answear.LAB ruha
12990 Ft
-35%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB Fehérneműs fekete sima
Answear.LAB Fehérneműs
30990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 47990 Ft
-14%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha viszkóz barna sima
Answear.LAB ruha viszkóz
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha mini, harang alakú
Answear.LAB ruha
12490 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24990 Ft
-45%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB nyári ruha Unscripted kollekció bézs
Answear.LAB nyári ruha Unscripted kollekció
33990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 61990 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha lenkeverékből sárga, maxi, harang alakú
Answear.LAB ruha lenkeverékből
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
Answear.LAB ruha bézs, maxi, harang alakú
Answear.LAB ruha
32990 Ft
-50%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha fekete, maxi, harang alakú
Answear.LAB ruha
11090 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 22190 Ft
Answear.LAB ruha barna sima
Answear.LAB ruha
52990 Ft
-50%
Extra -5% az appban*
Answear.LAB ruha narancssárga, mini, testhezálló
Answear.LAB ruha
12245 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 24490 Ft
-29%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha fehér, maxi, harang alakú
Answear.LAB ruha
14190 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-33%
Extra -20% az appban*
Answear.LAB pamut ruha türkiz, mini, harang alakú
Answear.LAB pamut ruha
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-25%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha zöld, maxi, harang alakú
Answear.LAB ruha
11990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15990 Ft
-31%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha barna, mini, harang alakú
Answear.LAB ruha
17990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26190 Ft
-22%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha fekete, maxi, oversize
Answear.LAB ruha
11890 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 15390 Ft
-28%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha fekete, mini, testhezálló
Answear.LAB ruha
4790 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 6690 Ft
-16%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha fekete, maxi, testhezálló
Answear.LAB ruha
14990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17990 Ft
-19%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha rózsaszín, maxi, egyenes
Answear.LAB ruha
18990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 23590 Ft
-41%
Extra -10% az appban*
Answear.LAB ruha szürke, maxi, harang alakú
Answear.LAB ruha
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 28990 Ft