Ugrás a tartalomra

Answear Club

logo answear

Karl Lagerfeld férfi papucs

A kiválasztott termékek száma: 11
Karl Lagerfeld

KARL LAGERFELD fekete-fehér aszimmetrikus szabású kollekciója mindenki számára ismert. Újraértelmezte és modernizálta a letisztult, időtlen és klasszikus Chanel jegyeket.

márka Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Magyarország
-15%
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Bőr flip-flop Kastor Iv barna, KL70206C
Karl Lagerfeld
Bőr flip-flop Kastor Iv
32990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 38990 Ft
-22%
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Papucs Kondo Ii fekete, KL70009C
Karl Lagerfeld
Papucs Kondo Ii
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-16%
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Papucs Kondo Ii fekete, KL70004C
Karl Lagerfeld
Papucs Kondo Ii
25990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 30990 Ft
-15%
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Bőr flip-flop Kastor Iv fekete, KL70206C
Karl Lagerfeld
Bőr flip-flop Kastor Iv
32990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 38990 Ft
-14%
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Papucs SKUBA 2 fekete, férfi, KL77005
Karl Lagerfeld
Papucs SKUBA 2
23990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-21%
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Férfi papucs Kondo Ii fekete KL70008C
Karl Lagerfeld
Férfi papucs Kondo Ii
21990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 27990 Ft
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Papucs SKUBA 2 bézs, férfi, KL77005
Karl Lagerfeld
Papucs SKUBA 2
25990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 26990 Ft
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Flip-flop KOSTA MNS fekete, férfi, KL71013
Karl Lagerfeld
Flip-flop KOSTA MNS
16590 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 17490 Ft
-15%
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Flip-flop KOSTA MNS fekete, férfi, KL71003
Karl Lagerfeld
Flip-flop KOSTA MNS
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
-15%
-Extra 10% az AT kóddal*
Karl Lagerfeld Flip-flop KOSTA MNS fehér, férfi, KL71003
Karl Lagerfeld
Flip-flop KOSTA MNS
16990 Ft
A leárazást megelőző 30 nap legalacsonyabb ára: 19990 Ft
Nézd meg ezt is:

Fedezd fel a stílusos kényelem új szintjét Karl Lagerfeld férfi papucs modelljeivel!

A stílus és a kényelem egyedülálló találkozása egy olyan attitűd, amit csak Karl Lagerfeld hozhat el neked. Ha valaha is kerested a tökéletes egyensúlyt a divat és a praktikum között, akkor itt az ideje, hogy felfedezd a Karl Lagerfeld férfi papucsok világát. Ezek a papucsok nem csak a megjelenésedet dobják fel, de maximális komfortot is teremtenek, amit egész nap élvezhetsz. Az egyedülálló dizájn és a minőségi anyagok kombinációja teszi őket ideális választássá a mindennapi viselet aspektusából is. Akár a tengerparton sétálsz, akár a városban rohangálsz, ezek a papucsok garantáltan a figyelem középpontjába helyeznek.

Karl Lagerfeld férfi papucs párok tökéletes kiegészítői lehetnek egy férfi fehér farmer vagy egy lazább V-nyakú férfi póló összeállításának, egy ilyen szettben minden helyzetben stílusos és divatos maradhatsz. A letisztult vonalak és az ikonikus logó minden szettet feldobnak, miközben a kiváló minőségű anyagok hosszú távú kényelmet és tartósságot biztosítanak. Ha valami igazán különlegeset keresel, amivel kitűnhetsz a tömegből, ezek a papucsok garantáltan nem fognak csalódást okozni. Az Answear.hu oldalán könnyedén megtalálhatod a számodra legmegfelelőbb modellt, ami tökéletesen illeszkedik egyéni stílusodhoz és preferenciáidhoz.

Légy a divat ikonja a Karl Lagerfeld papucs férfi kollekciójával!

Ha a divat szerelmese vagy, és szeretnéd, hogy minden lépésed egyediséget és eleganciát sugározzon, akkor a Karl Lagerfeld papucs férfi kollekciója pont neked való. Ezek a papucsok nem csak az elegancia megtestesítői, de a kényelem terén is a legmagasabb színvonalat képviselik. Az innovatív dizájn és a modern anyaghasználat kombinációja garantálja, hogy minden napod stílusos és komfortos legyen. Akár a nyári sétákhoz, akár egy laza hétvégi programhoz keresel megfelelő lábbelit, ezek a papucsok minden helyzetben megállják a helyüket.

A Karl Lagerfeld papucsok tökéletesen hozzák egy férfi sport szandál laza casual eleganciáját, így minden alkalomra remek alternatívát jelentenek. A Karl Lagerfeld név nem csak egy márka, hanem egy életérzés, amit ezek a papucsok tökéletesen közvetítenek. A letisztult és elegáns kivitelezés minden szettet feldob, miközben a kiváló minőségű anyagok biztosítják, hogy a Karl Lagerfeld papucsok hosszú évekig hű társaid legyenek a mindennapokban. Ne hagyd ki az esélyt, hogy megtapasztalhasd a stílus és a kényelem páratlan egyesülését, és fedezd fel a Karl Lagerfeld papucsok férfi kínálatát az Answear.hu oldalán.